Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusia

Chyba w przyszłości będę mieszkać z rodzicami. Co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość Milusia

Mam 20 lat. W przyszłym roku wybieram się na studia. Narazie nie mam nikogo ale chce w przyszłości podróżować ale jednocześnie mieć swoje miejsce do którego będę mogła wracać. Rodzice mają duży dom. Piwnica + garaż na pierwszym pietrze gdzie są jeszcze wolne pomieszczenia, drugie i trzecie piętro gdzie aktualnie mieszkamy całą rodziną + niewyremontowany strych. Myślałam o tym, żeby sobie sama ten strych remontować żeby był tylko mój. Ma 5 pomieszczeń także miejsce jest. Kontakt z rodzicami mam dobry i nie mają nic przeciwko bym z nimi mieszkała. Chce patrzeć przyszłościowo i nie wydawać bezsensownie pieniędzy na czynsz. Wiem, że dużo osób chce szybko się wyprowadzać itp ale po co właściwie. Co o tym myślicie? Na poważnie pytam. To głupi pomysł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moou

Jesli tobie i rodzicom pasuje, to ok. Byle jeszcze pasowało twojemu ewentualnemu męzowi. Ale poniewaz mezczyznom latwiej mieszkac z tesciami, wiec moze bedzie dobrze.Jesli bedzisz miala dzieci, to na tym wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Jesli pasuje to Tobie i rodzicom to nie ma problemu. Przeciez tu chodzi tylko o to byscie Wy byli zadowoleni. Jesli dom jest duzy i nie bedziecie sobie wchodzic w droge a do tego dogadujesz sie z rodzicami to dlaczego mialabys chciec uciekac z domu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×