Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaasia

Ciąża i stres z nią związany

Polecane posty

Gość Kaasia

Cześć dziewczyny. Jestem w 8 tygodniu ciąży z tego co wyliczył mój ginekolog. (Serduszko bije i niby wszystko z dzidzią ok) Powiedział natomiast, że musimy 'inaczej' liczyć moją ciążę ponieważ miałam baardzo nieregularne cykle (28-35-40dniowe). Ostatnią miesiączkę miałam 27.08 a w ciążę zaszłam 18-19.09. cały czas się martwię, że coś jest nie tak czytając w internecie, ze na 8 tydzien to zarodek powinien być większy niż moj który ma 1,5 cm. Strasznie się boje bo jedną ciążę poroniłam, dodam, ze jestem na Duphaston 3x1 i bardzo chcę tego dziecka. lekarz wysłał mnie na badania prenatalne za 3 tygodnie i wiem, że do tego czasu będę się martwić czy napewno moja dzidzia jest zdrowa. Stąd moje pytanie : JAKIEJ WIELKOŚCI BYŁ WASZ ZARODECZEK W 8 TYGODNIU CIĄŻY??:( NIECH MNIE KTOŚ USPOKOI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Może warto poczytać jak stres w ciąży wpływa na dziecko i zrobić wszystko by poczuć spokój i równowagę. 

Chociaż może nie, bo zaraz będziesz się stresować, że się stresowałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy ciężko jest określić wiek ciąży z miesiączki to ustala sie na podstawie usg wykonanego do Max 10 tygodnia ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Dziękuje za odpowiedzi, szczególnie pierwszą i ostatnią, bardzo mnie uspokoiły :))) Mam nadzieje,  ze wszystko bedzie dobrze. Trzymajcie kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz coś wiedzieć to koniecznie napisz i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasia

W następną środę (13.11) pójdę do innego ginekologa może coś więcej mi powie niż ten dotychczas i na pewno dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×