Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

60-parolatek chce dziecko

Polecane posty

Gość gość

Jestem po 40, facet 60 parę, jak wytłumaczyć mu, że nie piszę się na dziecko w tym wieku (byłoby pierwsze)? Argumenty o zdrowiu nie przemawiają, bo on zdrowie ma gdzieś (swoje też). Chce i już.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Powiedzieć, że nie chcesz i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiedz mu żeby sobie poszukał młodszą, skoro pragnie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jestem po 40, facet 60 parę, jak wytłumaczyć mu, że nie piszę się na dziecko w tym wieku (byłoby pierwsze)? Argumenty o zdrowiu nie przemawiają, bo on zdrowie ma gdzieś (swoje też). Chce i już.

 

 

Po co wiążesz się z takim starym prykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo reszta w związku była ok, tę sprawę omawialiśmy, ale sobie postanowił nagle zmienić zdanie. Innym starym prykom, co znam, nie zachciało się jakoś dziecka, była szansa, że też nie będzie chciał, no ale jednak.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz argument żeby go zostawić nie odbieraj tego personalnie ale szczerze to  już wolalabym być sama niż z takim dziadem bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiadomo, że ten dziad 20 lat temu takim dziadem nie był 🙂 głupia liczyłam, że nigdy nie zachce mu się dzieci po prostu 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Wiadomo, że ten dziad 20 lat temu takim dziadem nie był 🙂 głupia liczyłam, że nigdy nie zachce mu się dzieci po prostu 🙂

 

 

Niby chamskie, ale może spirala? Niech myśli, że nie możecie, a nie ze nie chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwertyuiop

Po co sobie wzięłaś starego egoistycznego dziada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niby chamskie, ale może spirala? Niech myśli, że nie możecie, a nie ze nie chcesz. 

Poza tym szans też już macie chyba niewiele, bez urazy, różnie bywa, ale po 40stce statystycznie to chyba 5 procent szans na cykl. U faceta też plemników dużo mniej niż 20 lat temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A może to już pierwsze objawy demencji starczej? Nic nie jest ważne BO ON CHCE! Jak dziecko albo.... zdziecinnialy staruszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niestety obawiam się, że szanse są duże, w mojej rodzinie są porody po 40, 50 r.ż. i lekarze się zachwycają zdrowiem kobiet w rodzinie, nie trzeba Janet Jackson i supermedycyny niestety. Ja jestem okazem zdrowia też, mój dziad to wie i dlatego naciska 😉 On twierdzi, że to zadanie kobiety i takie tam, dawne poglądy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigidzigi

Mój też chce dziecko, ja nie. Biorę tabletki i nic mu nie mówię a on próbuje zrobić i myśli że nie wychodzi poprostu. Mam spokój i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A weź mu je/bnij prosto z mostu, że za 10 lat nie chcesz zostać samotną matką. Co on robił wcześniej, że dziecka nie ma, a teraz mu się nagle zachciało geny zostawiać. Głupi ciul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Albo zrób jeszcze inną rzecz. Powiedz za jakiś czas, że przemyślałaś i byłaś u gina. Kazał ci zrobić poziom hormonów i wyszło ci, że estrogenów masz bardzo mało, a progesteronu prawie zero. A to wyklucza zajście w ciążę. Nawet gdyby doszło do zapłodnienia, t się nie zagnieździ, albo poronisz w pierwszych dniach ciąży. Teraz jest tak, że wyników badań nie dostaniesz do ręki i tego się trzymaj jakby chciał zobaczyć wyniki. I ogólnie masz jak ciotka ciotki siostrzenicy praprababki. No geny, to geny nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

🙂

Zaraz mnie zjedziecie, ale to ja nigdy nie chciałam, wiesz my się znaliśmy wcześniej. Tylko kiedyś nie naciskał, a teraz już jest kategoryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwert

Od razu widać że to był zboczeniec skoro brał się za 20 lat młodszą. Teraz poszuka sobie 30-40 lat młodszej skoro ty nie chcesz mu dziecka rodzić. Młoda mu urodzi. Ty już dla niego za stara... Głównym kryterium dlaczego się tobą zainteresował był Twój wiek. Czy ten dziad jest bogaty i ma wysokie stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Qwert napisał:

Czy ten dziad jest bogaty i ma wysokie stanowisko?

ja zawsze miałam więcej pieniędzy, więc nie wiekiem, a kasą się zainteresował jak już. Ale do tej pory wszystko było ok, kwestia dziecka wyszła teraz i to teraz są problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie w pracy niedawno facet lat 65 został ojcem,a jego konkubina 45,wpadka. Niby mówi ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×