Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilona

Odkąd mam problemy już o nikim nie plotkuję i już nigdy nie będę

Polecane posty

Gość Ilona

Nigdy nie obmawiałam czyjejś urody, wagi, tego jak się ktoś ubiera, gdzie mieszka itp. - uważam, że to już nie plotka a chamstwo.

Ale niby pod otoczką „troski” komentowałam sytuacje moich koleżanek.

Teraz wiem, jak bardzo osoba majaca problemy chce się schować przed wszystkimi, jak bardzo nie ma ochoty przyklejać uśmiechu. I takie „troskliwe” kolezanki tylko pogarszaja wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

Ja uważam, że choroba też bardzo otwiera oczy na błędy, jakie się popełniało, będąc zdrowym.

Powodzenia i dużo sił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze ze to zrozumiałas szkoda oczywiście że sama masz problemy. 

Wiesz ja mam tak samo jak Ty. Teraz mam tragiczna sytuację życiowa mam ochotę schować się przed światem 

Też nigdy nie byłam chamska ale nieraz omawialam czyjąś sytuację życiowa z kims innym niby właśnie z troski ale wiem że zwyczajnie chciałam plotkowac o tej osobie. Teraz wiem że łatwo się ocenia czyjeś życia, daje rady itd 

Skończyłam z tym 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Życie uczy pokory. Niestety nie każdego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kazdy tak robi,ja tez obgdadywalam ludzi i to strasznie i czasem cieszylam sie ze komus cos zlego sie stalo,ale postanowilam przestac,zajelam sie totalnie swoim zyciem,mam synka i meza, ja zawsze ciezko pracowalam w zyciu naprawde nigdy sie nie obijalam dzieki temu mamy z mezem teraz to co mamy,ale tez umiem pomoc finansowo ludziom,tylko to gadanie czego sama nie rozumiem,skupilam sie na sobie i zrobilam sie egoistyczna, temu przestalam sie interesowac ludzi zyciem i wogole rozmawiac o kims,ale nadal pomagam finansowo,robie ludziom prezenty w rodzinie bo mam z tego radosc ,a za to obgdadywanie to mi wstyd za sama siebie,przestalam tez reagowac na zaczepki ludzi tzn jak.ktos probuje docinac,udaje ze nie slysze i robie swoje a ludzi to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciesze się, że was to spotkało w życiu, może w końcu przestaniecie obrabiać innym d u p e. Chociaż podejrzewam, że jak wasze problemy się rozwiążą,to szybko zapomnicie i wrócicie do obgaduwania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciesze się, że was to spotkało w życiu, może w końcu przestaniecie obrabiać innym d u p e. Chociaż podejrzewam, że jak wasze problemy się rozwiążą,to szybko zapomnicie i wrócicie do obgaduwania innych.

Jak sie tak cieszysz to i do ciebie to wroci jak bumerang. Widac ty sie niczego nie uczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciesze się, że was to spotkało w życiu, może w końcu przestaniecie obrabiać innym d u p e. Chociaż podejrzewam, że jak wasze problemy się rozwiążą,to szybko zapomnicie i wrócicie do obgaduwania innych.

Hipokryzja z ciebie bije 10/10. „Super”!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Hipokryzja z ciebie bije 10/10. „Super”!

A z autorki hipokryzja nie bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorza

Ważne, żeby uczyć się na błędach i nie powtarzać ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż uczy.dzieci obgadywania a ja jestem przeciwniczką i cała moja nauka poszła na marne.

Pokora pokora pokora.Nie wiadomo co człowieka jeszcze czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ciesze się, że was to spotkało w życiu, może w końcu przestaniecie obrabiać innym d u p e. Chociaż podejrzewam, że jak wasze problemy się rozwiążą,to szybko zapomnicie i wrócicie do obgaduwania innych.

Życz dobrze innym a i Tobie będzie życzone. Jak widać Ty jesteś złym człowiekiem a oceniasz innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tak samo, jak przestałam się interesować życiem innych ludzi, to czuje się lepiej wewnętrznie.

Mam dobrego męża, który odczuł mnie plotkowania.Skupimay się na sobie, dzieciach i rodzinie, a tych z negatywną energią omijamy, albo udajemy że nie słyszymy.Najwazniejsze jest to żeby się nie porównywać do nikogo.Nic mnie złego w życiu nie spotkało, zmieniłam się dzięki mężowi.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja zrobiłam się złośliwa odkąd mam problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

A z autorki hipokryzja nie bije?

W jaki sposób? Że się zmieniła? To ty twierdzisz, że jak problemy miną będzie taka sama. Skąd wiesz? Doświqdczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja zrobiłam się złośliwa odkąd mam problemy. 

To nie dobrze, bo nic ci to nie pomoże a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×