Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Admin

Chore zęby w ciąży

Polecane posty

Gość Admin

Miałyście chore zęby w ciąży, a pomimo tego urodziłyście zdrowego bobasa? Bardzo proszę o odpowiedź, jestem w ciąży ale do dentysty mogę pójść dopiero za miesiąc najmniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdrowe zęby są baardzo ważne w ciąży. Możesz złapać mnóstwo infekcji od chorego zęba, które są niebezpieczne dla dziecka. 

Nie wspominając o tym co Ci z tych zębów zostanie po ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co? Zęby Ci się wczoraj zepsuły, że teraz o to pytasz? O zęby dba się zawsze, a nie tylko w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi w ciąży wyszło leczenie kanałowe. Przed ciążą sprawdzałam wszystkie zęby czy na pewno zdrowe, tak zaczęło mnie na*pieprzać pod koniec 3 miesiąca...masakra. Miałam leczonego zęba kanałowo pod mikroskopem, ale tylko częściowo bo mam założone takie spacjlne wypełnienie bezpieczne w ciąży i leczenie dokończę po rozwiązaniu. 

Kto Ci powiedział, że możesz iść do lekarza dentysty za mieisac? Jeżeli internet No to słabo. Idź teraz i zrób porządek, bo bakterie przez krew przechodzą do dziecka, oprócz wad może wystąpić poronienie. Jeżeli będzie konieczność to lekarz wybierze odpowiednie, bezpieczne leczenie. Tylko idź do gabinetu, który leczy nowocześnie a nie do takiego gdzie np. Kanałowo leczy się zęba zatruwając go (a wiadomo, że to niebezpieczne bo aldehyd jest rakotwórczy). Więcej szkody wyrządzasz sobie o dziecku nie idąc do lekarza niż idąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×