Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy wyniki mojej bety swiadcza o ciazy pozamacicznej?

Polecane posty

Gość gosc

Beta dzien po spodziewanej miesiaczce 86, 46 godzin pozniej beta 206. Czytalam ze beta w ciagu 48h srednio przyrasta 66% w moim przypadku to okolo 130%. Czy moze to swiadczyc o ciazy pozamacicznej. Do ginekologa ide za 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjvcg

Na pewno nie jest to cp, bo w takiej ciąży najczęściej beta jest za niska, albo w dolnej granicy, na pewno nie ma takich wysokich przyrostów. Piękna beta jest ok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie, 130 to dobry przyrost. W CP zbyt mało przyrasta a nie za dużo. 

Czemu się boisz CP? To rzadko się zdarza. Ja miałam i dowiedzialam się w szpitalu. Objawami były krwawienie i okropny ból, najgorszy jaki można sobie wyobrazić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vdgj

Ja w cp miałam przyrost 48 proc. Po 48 h, więc i tak duży jak na cp, no ale jednak za mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Obawiam sie, bo jest to moja pierwsza ciaza a jestem po 30tce(gdzie lekarze byli za invitro a udalo sie naturalnie). Ostatnio kolezanka miala ciaze pozamaciczna, gdzie wycieli jej caly jajnik i ledwo ja odratowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Mi przez pierwsze dni przyrasta ka ponad 200% tak samo moim koleżankom z forum i obecnie jesteśmy w połowie ciąży 😉

66% to miałam przyrost koło 6-7tc wtedy będą wyraźnie zwolniła z przyrostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie, 130 to dobry przyrost. W CP zbyt mało przyrasta a nie za dużo. 

Czemu się boisz CP? To rzadko się zdarza. Ja miałam i dowiedzialam się w szpitalu. Objawami były krwawienie i okropny ból, najgorszy jaki można sobie wyobrazić 

Ból To chyba dopiero jak pęknie? Miałam cp a nic mnie nic nie bolało. Lekko brudziłam wkładkę beżowymi upławami, nie była to świeża krew. na pogotowie trafiłam przez te plamienia właśnie
beta rosła 300, 328, 350 ( 3x miałam co 48 godz) podano mi zastrzyk i zarodek się wysuszył. Metroksat czy jak się to nazywało. musiałam przyjmować kwas foliowy nast 6miesiecy bo dawka tego leku wymiata wszystko do cna. Działa jak ”chemia” tylko zamiast zabijać komórki rakowe zabija embrionalne. Hoojostwo ogólnie no ale dziś mam obydwa jajowody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi nie pękł jajowod a ból był niesamowity. Ja miałam cp w jajowodzie, a nie w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×