Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

tsh 3.4 przy 100 euthyroxu, podzielone zdania lekarzy

Polecane posty

Gość gosc

 

Przed ciaza bralam 100euthyroxu codziennie, w 4 tyg c tsh 3.4.

Bylam u 2 endokrynologow. 1 kazala brac 100 euthyroxu od pon do piatku a w weekend 125.

Druga lekarka kazala brac 150 codziennie. Kogo teraz sluchac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Moja endokrynolog zawsze powtarzała, że jak ciąża, to od razu zwiększyć dawkę i przyjść do niej. Przy trzeciej ciąży, o której wiedziałam bardzo szybko, postanowiłam poczekać z podwyższeniem dawki do wizyty. Niestety poroniłam, jednak nie wiem czy brak zwiększenia dawki był tu istotny. Skoro jednak każe brać 100+125 a druga 150, brałabym chyba codziennie 125. Może skonsultuj jeszcze z ginekologiem? I pamiętaj, żeby przyjmować Euthyrox na czczo i po nim też pół godziny nic nie jeść i nie pić, aby się dawka dobrze przyjęła w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość g

Jest jeszcze dawka 137 i ja bym poprosiła właśnie o taką. Oczywiście po jakiś 3 miesiącach trzeba sprawdzić TSH, czy ilość trafiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dzieki za rady, jak to bylo u was jakie tsh i dawka euthyroxu przed ciaza a jaka zwiekszona dawka po zajsciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letrox 50

Mam inne pytanie, miałam stwierdzoną niedoczynność tsh 5,4 w ciąży przy braniu letrox 50 tsh spadło do   0,6. Pytałam endokrynologa o mniejsza dawkę ale powiedziała mi tylko, że ciąża to nie jest czas na eksperymenty. Tylko czuję się coraz gorzej a jak odstawiłam letrox na tydzień na własną odpowiedzialność to czuję się o niebo lepiej. Jestem w 38 tygodniu i idę na badania tsh przed porodem w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letrox 50

Czy któraś z was spotkała się z takim spadkiem tsh przy braniu letrox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×