Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wszyscy podniecają się druga ciążą Lewandowskiej, a kto się moja druga ciążą podnieci?

Polecane posty

Gość Gość

Tez chciałabym jakiegoś zainteresowania;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ojca dziecka nie masz ? Podnieccie sie razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona też ma a mimo tego ludzie jajo znoszą. Nie rozumiem tego. Niby nielubiana i z lodówki wyskakuje a jak co do czego przyjdzie to każdy jest podniecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oooo ooooh.... 

Podniecilam się, lepiej ci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gratulacje, bardzo się cieszę Twoim szczęściem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem kto podniecony. Chyba patologia bez życia. Kolejne 500+ dla milionera haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vixen81
7 minut temu, Królowa Juciuba napisał:

Jedynymi podnieconymi sa te celebrytki z kółka wzajemnej adoracji, dvpa dvpe liże

A ty ROPUCH SKARBOWCU co chciales na tym forum???Podatnika szukasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem kto dokladnie sie podnieca? Są znani i piszą o nich, mnie ich zycie ani grzeje, ani ziebi, fajnie,że będą mieć dziecko ale mnie to dotknie jedynie chyba w większej ilości Lewandowskiej wszedzie 😄 osobiście wolę być anonimowa jednostka, która cieszy się swoim szczęściem w gronie najbliższych. Nie wiem co komu po okładkach miliona obcych ludzi na instagramie?

swoją droga mam straszne uczulenie na wszystkie natchnione instamatki i blogerki, które zachodząc w ciaze znalazly temat w którym juz po zrobieniu 2 kresek czyja sie specjalistkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem kto dokladnie sie podnieca? Są znani i piszą o nich, mnie ich zycie ani grzeje, ani ziebi, fajnie,że będą mieć dziecko ale mnie to dotknie jedynie chyba w większej ilości Lewandowskiej wszedzie 😄 osobiście wolę być anonimowa jednostka, która cieszy się swoim szczęściem w gronie najbliższych. Nie wiem co komu po okładkach miliona obcych ludzi na instagramie?

swoją droga mam straszne uczulenie na wszystkie natchnione instamatki i blogerki, które zachodząc w ciaze znalazly temat w którym juz po zrobieniu 2 kresek czyja sie specjalistkami. 

Omg, chciała udać mądra i obyta, a ty guzik.. Niby stara się używać mądrych słów, ale sens nijaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Omg, chciała udać mądra i obyta, a ty guzik.. Niby stara się używać mądrych słów, ale sens nijaki. 

Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×