Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czerwcowa

Owulacja po pominięciu minipigułki

Polecane posty

Gość Czerwcowa

Hej dziewczyny pisze ponieważ już wariuje. Mianowicie jestem 5 miesięcy po cc, karmie wyłącznie piersią. Przyjmuje tabletki anty od 4 miesięcy cerazette. Dwa tygodnie temu pierwszy raz zapomniałam o niej i wzięłam z 10 godzinnym opóźnieniem. W ulotce jest infomacje ze do 12 godzinnym opóźnieniem ochrona jest zachowana ale jak wiadomo każdy organizm jest inny. W tym dniu pominięcia tabletki współżyłam , 10 dni później zrobiłam sobie dwa razy betę z krwi która wyszła 0. Równy Tydzień po zapomnianej tabletce współżyłam juz bez zabezpieczenia dodatkowego, w tych dniach miałam dziwne bóle brzucha jak na miesiączkę, nawet lekko podwyższona temp ciała, w domu mamy bardzo ciepło wiec może to dlatego, pojawił soe nawet śluz przed tym zdarzeniem nie zwracałam na to uwagi czy wcześniej tez się pojawiał. Na początku myślałam ze tak boje się ciąży ze wmawiam sobie jej objawy. Teraz już nic mi nie jest , temperatura jest 36,6 , nic mnie nie boli. Przeglądając internet gdzieś natknęłam się na temat ze te objawy mogła to być owulacja(trwało to kilka dni). I teraz się stresuje na maxa czy moglam zajść w ciąże tydzień po zapomnianej tabletce czy?? Oczywiście później wszystkie brałam regularnie. Na test jest za wcześnie a ja świruje . Bo z drugiej strony patrząc zaleca się jednak tylko tydzień po zapomnianej tabletce stosować dodatkowe zabezpieczenie a ja przez ten tydzień w ogóle nie współżyłam. Czy owulacja mogła wystąpić po ponad tygodniu od pominiętej tabletki ?? Może któraś wie cod na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×