Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga

bardzo ruchliwe dziecko

Polecane posty

Gość Kinga

Czesc, mam małe zmartwienie. Zaczelam 28tc.Od dwoch dni czuje bardzo czeste ruchy dziecka. Nie sa mocne czy bolesne, ale mam wrazenie, ze malenstwo rusza sie caly czas. Wczesniej bylo tak, ze wiedzialam, ze zbliza sie jego pora do ruchu, ale podczas dnia raczej bylo go malo, uaktywnial sie pod wieczor. A teraz non stop sie rusza. Troszke się martwie, ze cos jest nie tak. Nic nie zmienialam, ani w diecie ani w stylu zycia, zadnych dodatkowych zmartwien czy bodzcow. Prosze was o opinie, co sadzicie na ten temat lub czy spotkalyscie sie juz z taka historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja bym poszła sprawdzić, mogło  np. owinąć sie pepowina i stąd te ruchy. Brak ruchów, ale również ich nadmiar too sygnał aby sprawdzić czy wszystko ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

nie mam ubezpieczenia a prywatnie trzeba kasy za wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx
31 minut temu, Gość Kinga napisał:

nie mam ubezpieczenia a prywatnie trzeba kasy za wizyte

O prawie do opieki medycznej dla nieubezpieczonych kobiet w ciąży mówi art. 68 ust. 3 Konstytucji, który stanowi, że państwo ma obowiązek objęcia szczególną opieką zdrowotną dzieci do 18. lat, kobiety w ciąży, w okresie połogu, osoby niepełnosprawne i w podeszłym wieku. Zapis w Konstytucji jest skonkretyzowany przez ustawę o świadczeniach z opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Oznacza to, że opieka medyczna przez cały okres trwania ciąży, poród oraz czas połogu finansowana jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia ze środków budżetu państwa.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Kinga napisał:

nie mam ubezpieczenia a prywatnie trzeba kasy za wizyte

Aha, to nie rób nic. I tak już jesteś skrajnie nieodpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kinga napisał:

nie mam ubezpieczenia a prywatnie trzeba kasy za wizyte

Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś odmówił kobiecie w ciąży konsultacji/pomocy lekarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×