Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Butelka - karmienie piersią.

Polecane posty

Gość Gość

Czy kupywac butelkę do karmienia na pierwsze dni noworodka? Czy jeśli będę karmić piersią to mogę się wstrzymać z zakupem. Jak coś to jaką butelkę powinnam kupić? Nie bardzo rozumem o co chodzi z tymi smoczkami i przepływem. I jaką pojemność dla noworodka? A może lepiej kupić dwie różne pojemności? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Wiesz, zawsze jest ryzyko że karmienie  piersią nie wyjdzie z jakiegoś powodu wiec dobrze miec chociaż jedną. Z drugiej strony butelkę można kupić w każdej aptece, więc jak uważasz. Smoczek dla noworodka to 0+. W zależności od firmy są różne smoczki- różne kształty, antykolkowe itd. każdemu dziecku pasuje inny smoczek wiec nieraz trzeba testowac kilka. Pojemność na sam początek wystarczy malutka np 60 ml, albo od razu 120 czy tam 180. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myśmy jakiś czas temu dostali taką małą butelkę aventu (60) w ramach zestawu próbek. I faktycznie na początku się przydała, moja laktacja ruszała powoli, a córka ciągle głodna i dokarmialismy mm. Wiem, że to było trochę ryzykowne, ale u nas udało się potem przejść stuprocentowo na pierś. Ale nawet wtedy warto mieć jakąś awaryjna butelkę, szczególnie jeżeli planujesz odciągać laktatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja do butelki wlewam rosół i tym poję dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje dzieci miały lovi. Polecam karmienie butelka, żeby dziecko po prostu umialo. Mój średni syn przez jakiś czas nie dostał butelki i potem za nic już nie chciał. Przez to nie było mowy, bym zostawila go w domu na dłużej, przyjęła znieczulenie u dentysty itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kupiłam laktator elektryczny i w zestawie jest taka mała buteleczka, która ma nakrętkę ze smoczkiem, myślicie, że wystarczy ona na pierwsze dni? . Laktator nie należy do najdroższych (niewiele ponad 100 zł) bo sama nie wiem czy będę z niego korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 2 x60 i 2x 120 ale nie wiem czy mi wystarczy. Jeśli nie, dokupie. Zawsze coś już jest na początek. Piersią nie będę karmić więc kupiłam butelki. Jeśli Ty zdecydowałaś się na pierś to proponuje kupic jedną na wszelki wypadek. Nie potrzeba ci więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×