Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czego Wam brakuje na YT

Czego Wam brakuje na JUTUBIE?

Polecane posty

Gość Czego Wam brakuje na YT

Hej, czego Wam brakuje na jutubie?

Bardzo bym chciała oglądać szczere recenzje kosmetyków, ale w ogóle nikomu nie ufam... Może znacie kogoś wartego wysłuchania?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Czego Wam brakuje na YT napisał:

Hej, czego Wam brakuje na jutubie?

Bardzo bym chciała oglądać szczere recenzje kosmetyków, ale w ogóle nikomu nie ufam... Może znacie kogoś wartego wysłuchania?

 

Jedną z nie wielu osób, które naprawdę się starą coś konkretnego powiedzieć o danym kosmetyku niż tylko ładnie pachnie i dobrze się rozsmarowuje to czarszka, a przy okazji nie próbuje odkrywac Ameryki na nowo, jak np. Kacper.

Tylko wg mnie z kosmetykami jest jeden podstawowy problem, że każdy ma inną cerę i co jednemu się super sprawdza tak drugiego podrażnia, wysypuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wchodząc w ten wątek chciałam napisać - szczerości 🙂

Władek beauty boy znasz? Ma fajne pomysły na filmy inne niż wszyscy i jest szczery, sam mówił że raz sklamie i już ciągle będą go oskarżać więc nie zrobi tego 😛 więc oglądam, choć nie do końca pasuje mi jego styl bycia jakoś 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Emiiiilka napisał:

Właśnie wchodząc w ten wątek chciałam napisać - szczerości 🙂

Władek beauty boy znasz? Ma fajne pomysły na filmy inne niż wszyscy i jest szczery, sam mówił że raz sklamie i już ciągle będą go oskarżać więc nie zrobi tego 😛 więc oglądam, choć nie do końca pasuje mi jego styl bycia jakoś 😕

Dla mnie Władek to jedyny beauty chłopak na polskim YT, który jest zdatny do oglądany, bo cała reszta z tego zmalowania ma manierę jak wydelikacone księżniczki 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananana

Dziękuję za polecenia, czekam na dalsze opinie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wydaje mi się, że Hania z digitalgirl, raczej nie wciska kitu, sama kupuje większość kosmetyków, a jak już ma jakąś współpracę to mówi o tym.

Msdoncellita od jakiegoś czasu bardziej przykłada się do testowania kosmetyków, test podkładu nie trwa 4 godzin i koniec filmiku, tylko jeszcze po tygodniu testowania podsumowuje jak się jej sprawdzają kosmetyki, zresztą podobne ma podejście Wroobela do testów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niczego mi nie brakuje. Wybieram kanały, którym twórcy mają ogromną wiedzę i ją przekazują. Kanały z pier/d/z/i/eleniem dla samego pier/d/zielenia omijam szerokim łukiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie też niczego nie brakuje. Dla mnie YT to przede wszystkim rozrywka i tę znajduję. Rzetelnej wiedzy szukam zwykle gdzie indziej, choć są i kanały, które tę wiedzę oferują. Myślę, że na YT najbardziej brakuje mądrych widzów, którzy używają własnych mózgów i mają dystans do prezentowanych treści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu

upki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nowych filmów od Jaśmin ze Stanowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×