Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralala

To forum to jakas porazka.

Polecane posty

Gość tralala

Zalozylam tu kiedys autentyczny temat,ze moja matka jest prostytutka.I zostalam zjechana i wysmiana na maksa.Co za poczwary bez empatii to w ogole siedza ? Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko
2 minuty temu, Gość tralala napisał:

Zalozylam tu kiedys autentyczny temat,ze moja matka jest prostytutka.I zostalam zjechana i wysmiana na maksa.Co za poczwary bez empatii to w ogole siedza ? Brak slow.

Pewnie poszłaś w jej ślady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amen
2 minuty temu, Gość tralala napisał:

Zalozylam tu kiedys autentyczny temat,ze moja matka jest prostytutka.I zostalam zjechana i wysmiana na maksa.Co za poczwary bez empatii to w ogole siedza ? Brak slow.

zrobiliscie z kogos prostytutke ,  zgnijesz w wiezniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amen
4 minuty temu, Gość tralala napisał:

Zalozylam tu kiedys autentyczny temat,ze moja matka jest prostytutka.I zostalam zjechana i wysmiana na maksa.Co za poczwary bez empatii to w ogole siedza ? Brak slow.

zrobiliscie z gogos prostytutke , zakladacie tematy na ero , ten co zaklada to mundurowy hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala
2 minuty temu, Gość Koko napisał:

Pewnie poszłaś w jej ślady. 

Chcialas dowalic ? Nie wyszlo Ci.Gdybym byla sama mentalna k u r w a i nie widziala w tym nic zdroznego to nie zakladalabym takiego tematu nie uwazasz ? Mnie to po prostu brzydzi i przykro mi jest,ze moja matka kobieta po studiach i niby na poziomie,atrakcyjna zdecydowala sie na cos takiego.Wiem,to jej zycie,ale nadal jest moja matka i wstyd mi za nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość amen napisał:

zrobiliscie z gogos prostytutke , zakladacie tematy na ero , ten co zaklada to mundurowy hehehehe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna
20 minut temu, Gość tralala napisał:

Chcialas dowalic ? Nie wyszlo Ci.Gdybym byla sama mentalna k u r w a i nie widziala w tym nic zdroznego to nie zakladalabym takiego tematu nie uwazasz ? Mnie to po prostu brzydzi i przykro mi jest,ze moja matka kobieta po studiach i niby na poziomie,atrakcyjna zdecydowala sie na cos takiego.Wiem,to jej zycie,ale nadal jest moja matka i wstyd mi za nia.

A nie możesz z nią o tym porozmawiać?powiedziec od serca co czujesz..może znalazłaby jakieś inne zajęcie na wzgląd na twoje uczucia na pewno Cię kocha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciara
39 minut temu, Gość tralala napisał:

Zalozylam tu kiedys autentyczny temat,ze moja matka jest prostytutka.I zostalam zjechana i wysmiana na maksa.Co za poczwary bez empatii to w ogole siedza ? Brak slow.

Idź do psychologa i mu zapłać za pomoc, a nie wymagasz od obcych, żeby za darmo zajmowali się twoim szambem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala
9 godzin temu, Gość ciara napisał:

Idź do psychologa i mu zapłać za pomoc, a nie wymagasz od obcych, żeby za darmo zajmowali się twoim szambem.

Do tego jest to forum.Temat Ci sie nie podoba to nie musisz sie udzielac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×