Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia

Chce oddać dziecko do adopcji-mieszkam za granica

Polecane posty

Gość Madzia

Proszę pomóżcie i nie linczujcie. Jestem w ciazy, mam partnera od 10 lat i chciałabym oddać dziecko do adopcji. Nie potrafię zaakceptować tego dziecka i siebie jako matki. Mieszkam za granica ale chciałabym oddać dziecko do Polski. Problem jednak w tym ze nikt w Polsce nie wie ze jestem w ciazy i nikt nie może mi pomoc w tym procesie. To jest drugi miesiąc a ja nie byłam jeszcze u lekarza. Testy wychodzą pozytywne, brzuch lekko stwardniał, wymiotuje, piersi nabrzmiałe. A ja boje się isc do lekarza bo w papierach będzie zanotowane ze jestem w ciazy. Proszę poradzicie coś jak to rozwiązać. Muszę chodzić w Polsce do lekarza żeby tam urodzic i oddać do adopcji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A dlaczego tak Ci zależy na tym, żeby trafiło do adopcji w Polsce? Nie będzie mu lepiej w kraju, w którym żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Tez mi sie wydaje, ze lepiej, zebys oddala tam, gdzie jestes. W wielu krajach aborcja jest legalna i pierwsza rzecza o jaka pyta lekarz, po wykryciu ciazy, to czy pacjentka chce kontynuowac ciaze, wiec nikt Cie nie bedzie pietnowal, ze chcesz oddac dziecko. Przeciez musisz do lekarza chodzic, wiec jak chcesz ukryc ciaze i oddac? Nie da sie nawet tu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sprawdź w Google procedury. 

Latwiej będzie oddać w kraju w którym urodzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Proszę pomóżcie i nie linczujcie. Jestem w ciazy, mam partnera od 10 lat i chciałabym oddać dziecko do adopcji. Nie potrafię zaakceptować tego dziecka i siebie jako matki. Mieszkam za granica ale chciałabym oddać dziecko do Polski. Problem jednak w tym ze nikt w Polsce nie wie ze jestem w ciazy i nikt nie może mi pomoc w tym procesie. To jest drugi miesiąc a ja nie byłam jeszcze u lekarza. Testy wychodzą pozytywne, brzuch lekko stwardniał, wymiotuje, piersi nabrzmiałe. A ja boje się isc do lekarza bo w papierach będzie zanotowane ze jestem w ciazy. Proszę poradzicie coś jak to rozwiązać. Muszę chodzić w Polsce do lekarza żeby tam urodzic i oddać do adopcji? 

Możesz odezwać się do mnie na prywatnie ?

Z jakiego kraju jesteś i jaką ostatecznie podjęłaś decyzję ?

k.w_83@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×