Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ale ona jest...

Fałszywa szwagierka

Polecane posty

Gość Ale ona jest...

Beznadziejna. Ciągle tylko się podlizuje wszystkim do okoła. Wiecznie obrażona jak ktoś jej nie traktuje jak 8 cud świata, jej i jej dziecka oczywiście. Każdy musi się zachwycać tym co jej dziecko robi, jeśli tego nie robi to obraża majestatu. Wiecznie tylko obgaduje dla swojej korzyści. Krytykuje. Robi wszystko żeby tylko ona była nr 1. Jest tak beznadziejna, ze potrafi się obrazić jak wyrzuci sie jej kochanego bąbelka z pokoju, bo robi demolke komuś w domu. Wiecznie ja i jej dziecko nosić na rekach. A sama bije swoje dziecko, ryczy bez powodu jak nawiedzona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Nie zazdrosc jej, ona jest po prostu ladnieksza i lepsza od Ciebie, musisz sie z tym pogodzic

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ona jest...
15 minut temu, Gość Jaa napisał:

Nie zazdrosc jej, ona jest po prostu ladnieksza i lepsza od Ciebie, musisz sie z tym pogodzic

 

Nie mam jej czego zazdrościć. Nie lubię ludzi, którzy nie robią nic w życiu tylko obgadują i myślą, ze sa pępkiem świata. A czy jest ładniejsza ode mnie... Nie sądzę. Gruba, stara, ale podlizywac sie potrafi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

Kolejny temat świadczący o tym jak posrane i beznadziejne są baby.

Faceci mają dużo za uszami, ale charakterologia kobiet urąga człowiekowi intelignentnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEDY
28 minut temu, Gość Ale ona jest... napisał:

Nie mam jej czego zazdrościć. Nie lubię ludzi, którzy nie robią nic w życiu tylko obgadują i myślą, ze sa pępkiem świata. A czy jest ładniejsza ode mnie... Nie sądzę. Gruba, stara, ale podlizywac sie potrafi. 

Może jest dobra w te klocki, nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo baby takie sa. Nie tylko wśród rodziny, choć szwagierka to zadna rodzina. W pracy to jest dopiero pokaż falszywosci wśród kobiet. Sama kiedy dostałam awans w pracy "koleżanka" mi gratulowala ba... Nawet usciskala. Mówiła, ze jako jedyna zasłużyłam itd. Ktoś powie miła i sympatyczna babka. Tylko tego samego dnia zapomniałam czegoś co było w pokoju w którym byla i pech chciał, ze nie zauważyła kiedy weszłam i się dowiedziałam co naprawdę myśli. Faceci tacy nie sa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×