Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawkowa

pytanie o prawo jazdy, egzaminy w WORDzie a Szkola Jazdy

Polecane posty

Gość prawkowa

czy ktos z obecnych orientuje sie, czy instruktorzy i szkoly jazdy maja prawo nie puscic swoich kursantow na egzaminy i przymuszac ich do wykupowania dodatkowych godzin jazd, ktore zreszta kosztuja krocie. Przy zapisach na egz na stronie wordu nie ma wzmianki o jakims domniemanym dokumencie ktory potwierdzalby zdanie egzaminow wewnetrznych...wyglada mi to na zwykle naciaganie i rozboj w bialy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Trzeba zdać egzamin wewnętrzny, ma to związek z Twoim numerem PKK. Po zadanym egzaminie wewnętrznym dopiero ten numer zostanie zaktualizowany i będziesz mogła się zapisać dopiero na egzamin w Wordzie. Poza tym jak nie potrafisz zdać wewnętrznego to chyba lepiej jeszcze dokupić dodatkowe jazdy, niż tracić pieniądze na kolejne egzaminy w WORD. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Co to jest numer PKK ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Co to jest numer PKK ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawkowa
26 minut temu, Gość Karola napisał:

Trzeba zdać egzamin wewnętrzny, ma to związek z Twoim numerem PKK. Po zadanym egzaminie wewnętrznym dopiero ten numer zostanie zaktualizowany i będziesz mogła się zapisać dopiero na egzamin w Wordzie. Poza tym jak nie potrafisz zdać wewnętrznego to chyba lepiej jeszcze dokupić dodatkowe jazdy, niż tracić pieniądze na kolejne egzaminy w WORD. 

No coz, ja nawet nie zdawalam egzaminu wewnetrznego teoretycznego a zapisalam sie na niego gdy nauczylam sie pytan, potem egzaminu wewn praktycznego nie zdalam, a i tak zapisalam sie na egzamin panstwowy ktory zdalam za 2 razem, nikt nie zmuszal mnie do wykupywania dodatkowych godzin i blokowania mnie. Sytuacja dot. znajomej z innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawkowa
43 minuty temu, Gość Karola napisał:

Trzeba zdać egzamin wewnętrzny, ma to związek z Twoim numerem PKK. Po zadanym egzaminie wewnętrznym dopiero ten numer zostanie zaktualizowany i będziesz mogła się zapisać dopiero na egzamin w Wordzie. Poza tym jak nie potrafisz zdać wewnętrznego to lepiej jeszcze dokupić dodatkowe jazdy, niż tracić pieniądze na kolejne egzaminy w WORD. 

Czy ktos zdawal w tym roku i podzieli sie swoimi doswiadczeniami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati
14 minut temu, Gość prawkowa napisał:

Czy ktos zdawal w tym roku i podzieli sie swoimi doswiadczeniami? 

Ja zdawałam. Zdałam za 1 razem teorie i 3 razem jazde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość prawkowa napisał:

No coz, ja nawet nie zdawalam egzaminu wewnetrznego teoretycznego a zapisalam sie na niego gdy nauczylam sie pytan, potem egzaminu wewn praktycznego nie zdalam, a i tak zapisalam sie na egzamin panstwowy ktory zdalam za 2 razem, nikt nie zmuszal mnie do wykupywania dodatkowych godzin i blokowania mnie. Sytuacja dot. znajomej z innego miasta

Teraz jest tak, że dopiero po zadanym wewnętrznym można zapisać się na egzamin państwowy. Może nie musiałaś zdawać a wpisano Ci, że zaliczyłaś, czasem szkoły nauki jazdy przymykają na to oko i nawet nie robią egzaminów wewnętrznych,a wpisują, że zaliczony. Inaczej o po 5 godzinach jazd mogłabyś zapisać się na egzamin,a trzeba przecież wyjeździe wszystkie obowiązkowe. Ja zdawałam i dopiero instruktor na karcie jazd napisał, że egzamin zaliczony, taka informacja chyba nawet idzie online z numerem PKK do Wordów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Ja zdałam państwowy tydzień temu, wcześniej musiałam zdać wewnętrzny teoria i praktyka, bo to jest zapisywane w systemie i idzie do wordu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chodzę na kurs prawa jazdy a jak mam zamiar zjechać trzecim zjazdem z ronda, to instruktor każe mi włączać lewy kierunkowskaz. Wiem, że nie ma takich przepisów i jak jadę to widzę że żaden kierowca nie włącza lewego kierunkowskazu, mój ojciec też tego nie robi i włącza prawy kierunkowskaz dopiero wtedy jak zjeżdża z ronda. Mam pytanie. Jak na egzaminie nie włączę lewego kierunkowskazu to mnie obleją? Mam tak zamiar zrobić, ale szkoda mi czasu później szarpać się w sądzie. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawkowa
Dnia 12.11.2019 o 23:47, Gość Gość napisał:

Teraz jest tak, że dopiero po zadanym wewnętrznym można zapisać się na egzamin państwowy. Może nie musiałaś zdawać a wpisano Ci, że zaliczyłaś, czasem szkoły nauki jazdy przymykają na to oko i nawet nie robią egzaminów wewnętrznych,a wpisują, że zaliczony. Inaczej o po 5 godzinach jazd mogłabyś zapisać się na egzamin,a trzeba przecież wyjeździe wszystkie obowiązkowe. Ja zdawałam i dopiero instruktor na karcie jazd napisał, że egzamin zaliczony, taka informacja chyba nawet idzie online z numerem PKK do Wordów. 

No CHYBA, ze tak, ale to chyba ma tutaj duze znaczenie. Jezeli jest tak, jak mowisz, szkoly jak widac manipuluja tym i nikt tego nie kontroluje, wyjezdzenie obowiazkowych 30stu godzin rozumiem, tylko w przypadku egzaminu panstowego praktycznego, ale zeby 'nie puscic' na egzamin teoretyczny po 30 godzinach i żądac wykupienia dodatkowych godzin, ktore kosztuja krocie,  śmierdzi kryminalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawkowa
3 minuty temu, Gość prawkowa napisał:

No CHYBA, ze tak, ale to chyba ma tutaj duze znaczenie. Jezeli jest tak, jak mowisz, szkoly jak widac manipuluja tym i nikt tego nie kontroluje, wyjezdzenie obowiazkowych 30stu godzin rozumiem, tylko w przypadku egzaminu panstowego praktycznego, ale zeby 'nie puscic' na egzamin teoretyczny po 30 godzinach i żądac wykupienia dodatkowych godzin, ktore kosztuja krocie,  śmierdzi kryminalem

Dodatkowo wydluza to caly czas zdawania prawka, od egzaminu teoretycznego do praktycznego moze byc duzo czasu, i co, i kursant zeby nie zapomniec musi ciagle wykupywac dodatkowe jazdy... I nie ma paragrafu na takie cos? Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×