Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tylka

Maffashion i fabijanski

Polecane posty

Gość Tylka

Zamieniła czarka na fabijanskiego z azjatyckimi małymi oczkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i fajnie.

O co chodzi?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niech mnie ktoś oświeci...

czy ja jestem jakaś inna czy tylko mnie nie jara ta pani? Serio, nie czaję jej fenomenu. A już kupować jakieś ...ety z jej polecenia to jest dla mnie szczyt głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gseyeyshsh

Nie fajnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ma 32 lata , a mentalność 15 letniej dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Niech mnie ktoś oświeci...

czy ja jestem jakaś inna czy tylko mnie nie jara ta pani? Serio, nie czaję jej fenomenu. A już kupować jakieś ...ety z jej polecenia to jest dla mnie szczyt głupoty.

Chyba Cię jara skoro weszłaś w temat o niej, wypowiadasz się i wiesz nawet co sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Chyba Cię jara skoro weszłaś w temat o niej, wypowiadasz się i wiesz nawet co sprzedaje.

Nie wiem co oba sprzedaje(poza sobą)- ale coś na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Ona dziwna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie wiem co oba sprzedaje(poza sobą)- ale coś na pewno.

skąd wiesz skoro jej niby nie obserwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzisodkjd
2 godziny temu, Gość Tylka napisał:

Zamieniła czarka na fabijanskiego z azjatyckimi małymi oczkami 

A bo to Czarek jakis mister byl? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

skąd wiesz skoro jej niby nie obserwujesz?

Wystarczy zerknąć ba jej konto, nie trzeba tego śledzić. 
a ty co? Urażona fanka infantylnej Maff?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwi mnie, że on się zainteresował takim pustostanem. Kreuje się na wielkiego intelektualistę, ciężko się czyta wywiady z nim, arogancja bije z każdej jego wypowiedzi, jest przekonany o swojej wyższości intelektualnej, a tu związek z taką infantylną szafiarką:/ To jak strzał w stopę, nikt go nie będzie traktować poważnie po czymś takim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 jest przekonany o swojej wyższości intelektualnej, a tu związek z taką infantylną szafiarką:/ To jak strzał w stopę, nikt go nie będzie traktować poważnie po czymś takim. 

Ale za to przybędzie mu fanów na insta, zostanie bardziej rozpoznawalny także wśród fanek szafarki, czyli natolatek i podstawówki. I na wzajem. Chyba bardziej o to chodzi. Zreszt,ą z tego co patrze maff idzie wszędzie tam gdzie może troche pogrzać się przy kimś np. nagle stała się wielką fanką madzi z bb gdy ta dotrała do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dziwi mnie, że on się zainteresował takim pustostanem. Kreuje się na wielkiego intelektualistę, ciężko się czyta wywiady z nim, arogancja bije z każdej jego wypowiedzi, jest przekonany o swojej wyższości intelektualnej, a tu związek z taką infantylną szafiarką:/ To jak strzał w stopę, nikt go nie będzie traktować poważnie po czymś takim. 

W punkt!Jak można tak obniżyć loty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dziwi mnie, że on się zainteresował takim pustostanem. Kreuje się na wielkiego intelektualistę, ciężko się czyta wywiady z nim, arogancja bije z każdej jego wypowiedzi, jest przekonany o swojej wyższości intelektualnej, a tu związek z taką infantylną szafiarką:/ To jak strzał w stopę, nikt go nie będzie traktować poważnie po czymś takim. 

Mam takie samo zdanie. Do tego koleś, który stroni od social mediów ma teraz dziewczynę, która relacjonuje wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ale za to przybędzie mu fanów na insta, zostanie bardziej rozpoznawalny także wśród fanek szafarki, czyli natolatek i podstawówki. I na wzajem. Chyba bardziej o to chodzi. Zreszt,ą z tego co patrze maff idzie wszędzie tam gdzie może troche pogrzać się przy kimś np. nagle stała się wielką fanką madzi z bb gdy ta dotrała do finału.

On nie ma Insta. A profil na fb prowadzi jego menadżerka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA

PONOĆ MAFFASHION I SEBA ZARĘCZYLI SIĘ ;D NIE WIEM CZY WIERZYĆ TO..RACZEJ DŁUGO ZE SOBĄ NIE SĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddd

Jest ładna, ja się nie interesuję taką tematyką, ale fajnie popatrzeć na jej zdjęcia np. w gazetach, bo są estetyczne. Fabijańskiego też lubię, więc życzę powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
Dnia 13.11.2019 o 19:05, Gość gosc napisał:

On nie ma Insta. A profil na fb prowadzi jego menadżerka. 

już ma insta od paru dni :P i to znaczy ze maff jest prawdziwa influencerka! namowila sebe na social media :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimus
Dnia 13.11.2019 o 11:41, Gość Gosc napisał:

Ma 32 lata , a mentalność 15 letniej dziewczynki...

jak kazda z tych blogerin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 13.11.2019 o 15:11, Gość Gość napisał:

Dziwi mnie, że on się zainteresował takim pustostanem. Kreuje się na wielkiego intelektualistę, ciężko się czyta wywiady z nim, arogancja bije z każdej jego wypowiedzi, jest przekonany o swojej wyższości intelektualnej, a tu związek z taką infantylną szafiarką:/ To jak strzał w stopę, nikt go nie będzie traktować poważnie po czymś takim. 

On się sili na te pseudointelektualne teksty. Nie rozumiesz ich nie dlatego, że jesteś głupia, a dlatego, że to bełkot. To jest prosty chłopaczyna, któremu coś się w życiu udało i uważa się za lepszego. Na każdym kroku krytykuje Stramowskich, a jest dokładnie taki sam. Z tym tylko, że Stramowscy się nie kryją ze swoim parciem na szkło. Pasują do siebie z tą przechodzoną Julką jak mało kto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×