Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Jak ją zrozumieć.

Polecane posty

Gość gosc
2 minuty temu, Gość Kasia napisał:

I nie lepiej tak?

INACZEJ dziecko, INACZEJ. Ani lepiej ani gorzej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księciunio na białym koniu

A jaki ma ten nowy samochód? To ważne!! Skoro ma 27 lat i to wszystko, to ewidentnie ukradł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
7 minut temu, Gość Księciunio na białym koniu napisał:

A jaki ma ten nowy samochód? To ważne!! Skoro ma 27 lat i to wszystko, to ewidentnie ukradł!

On mercedes chyba 4 letni, ona 3 letnie BMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrośnica

Jesteś zazdrosna. Ja też jestem i zatruwa mi to życie i zastanawiam się nad jakąś terapią.

Też mam koleżankę, która polowała na bogatego (sama mając 0 oszczędności, wynajmowany pokój, 0 samochodu nic).  W wieku 32 lat upolowała programistę. Teraz używa określenia "nasze" na jego mieszkanie, auto itd. Oprócz tego szczęście się do tego niebieskiego ptaka uśmiechnęło, bo został sprzedany jej  dom rodzinny i połowę kasy z tego wzięła, rzecz się działa pod WWa więc ćwierć bańki zgarnęła (jedynaczka). Najbardziej lubie jak pierniczy , że ważne żeby ktoś był dobrym człowiekiem, a nie ile ma forsy. I wtedy sobie przypominam jak chorobliwie szukała prawników, lekarzy, programistów.

Po spotkaniu z nią jestem chora tydzień. Dlatego ograniczyłam te spotkania do minimum i jest lepiej. Dopóki nie zmienię charakteru nie mogę się z nią spotykać dla własnego i jej dobra

Ty zrób tak samo . Tylko się nakręcasz. Zawsze w otoczeniu taką osobę znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Kasia napisał:

On mercedes chyba 4 letni, ona 3 letnie BMW.

To dobra kumpela! Też mam BMW. Najlepsze samochody! Ma dziewczyna gust. Tył napęd to jest to, a nie jakieś byle skody, seaciki czy hiundaje. Merc też ok ale zbyt sztywny. Taki dla dziadków, starszych panów. A przepraszam... Ty nie masz czym się pochwalić przecież o tym temat... Nie no sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To dobra kumpela! Też mam BMW. Najlepsze samochody! Ma dziewczyna gust. Tył napęd to jest to, a nie jakieś byle skody, seaciki czy hiundaje. Merc też ok ale zbyt sztywny. Taki dla dziadków, starszych panów. A przepraszam... Ty nie masz czym się pochwalić przecież o tym temat... Nie no sorry.

Audi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Kasia napisał:

Audi

Nie przyznawałabym się na twoim miejscu... Jeszcze 8 letnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×