Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gfhfgfvfgfv

Co dla dzieci po zabawie choinkowej?

Polecane posty

Gość Gfhfgfvfgfv

Mam nietypowe pytanie.

Klasa organizuje dzieciom zabawę choinkową w szkole 

Będzie poczęstunek, napoje itp.

Ale myślimy żeby na tzw odchodne podarować dzieciom jeszcze jakiś drobiazg- mam na myśli jakieś smakołyki w ozdobne małe torebeczki (ok 6x6 cm) 

Co by to mogło być? Co najlepiej się sprawdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfhfgfvfgfv

Nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gfhfgfvfgfv napisał:

Nikt nie wie?

Wysil się sama. Chyba wiesz, co lubi Twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfhfgfvfgfv

Sama już myślałam ale chcę opinii innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Upiec pierniczki, udekorować, spersonalizowac,nawlec na sznurek jak ozdobę choinkowa i gotowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie w szkole zawsze rodzice składają się po 20-30 zl na prezenty. Po zabawie dzieci ida na poczestunek, później jest mikolaj i prezenty. W klasie 1 dzieci dostaly gry planszowe, w klasie 2 byla to kostka rubika i slodycz, różnie rodzice wymyślają. Określ budżet i porozmawiaj z rodzicami. Ogólnie były już u nas i klocki lego male pudelka i sprytne plasteliny i książki, gry. Musicie ustalić kwotę i zainteresowania dzieci określić, w jakim wieku i jaka grupa. Fajne z tańszych są gry karciane np. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfhfgfvfgfv

Właśnie chodzi o to że to nie może być nic kupowanego a jedynie zrobionego. Coś łatwego i niedrogiego żeby było dla każdego dziecka tj 20 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gfhfgfvfgfv napisał:

Właśnie chodzi o to że to nie może być nic kupowanego a jedynie zrobionego. Coś łatwego i niedrogiego żeby było dla każdego dziecka tj 20 osób

no to te pierniczki albo inne kruche ciastka powycinane z foremek i ladnie ozdobione. Do tego mozna zrobic jakiegos aniołka z masy porcelanowej z imieniem i rokiem na pamiątke,- taka ozdobe choinkowa. Kupic male pudeleczka w kolorze granatowym, do pudelek nałozyć ozdobrego siana (nie wiem jak to sie nazywa), kazdemu dziecku dac kilka ciastek czy piernikow, tego aniołka i np zeby ladnie pachniało do tego siana mozna włozyć jeszcze plasterek suszonej pomaranczy i laske cynamonu. To pieknie zawiazać zwykłym sznurkem i przyozdobić gałądką  sosny lub jakiegos ostrokrzewu. Stylowo i miło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona W

Jezu, co wy wymyslacie

Nasrane, nadźgane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Jakieś kinderki w wielkich paczkach kupić i rozłożyć na drobne opakowania dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość .... napisał:

Jakieś kinderki w wielkich paczkach kupić i rozłożyć na drobne opakowania dla każdego

Kinderkow sama nie zrobi 🙂

te siano, pomarańcze, sznurki to fajne dla starszych, dla dzieci może nie bardzo. Chyba najlepiej pierniki, ozdobić, w celofan i już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfhfgfvfgfv

Mąż mówi że dzisiaj dzieci pierników nie spragnione 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×