Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gray123

Czy na kafe mozna kogos poznac?

Polecane posty

Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie napisales jak dlugo z nią jestes i czy jestescie z jednego miasta.

Prawie 2 Lata. Dwa rozne miasta😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ty do niej sie wprowadzisz czy ona do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest weekend, dlaczego nie pojechales do niej tylko siedzisz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ty do niej sie wprowadzisz czy ona do ciebie?

Wynajelismy cos wspolnie narazie😉

A czemu pytasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jest weekend, dlaczego nie pojechales do niej tylko siedzisz na forum?

Nie zawsze mozna niestety. Zycie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gray123 napisał:

Prawie 2 Lata. Dwa rozne miasta😉

Super, że Wam się układa.  I idziecie do przodu. Życzę powodzenia na każdym etapie.

Ps. nie dawaj się tak przesłuchiwać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gray123 napisał:

Wynajelismy cos wspolnie narazie😉

A czemu pytasz? 

Pytam z ciekawosci, kto do czyjego miasta musi sie przeprowadzic i porzucic swoje dotychczasowe zycie czyli pracę, znajomych, rodzinę etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Super, że Wam się układa.  I idziecie do przodu. Życzę powodzenia na każdym etapie.

Ps. nie dawaj się tak przesłuchiwać 🙂

Staram sie byc uprzejmy 😉😄

Dzięki😊😘

Ale czy ktos inny poznal tez kogos tutaj? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Pytam z ciekawosci, kto do czyjego miasta musi sie przeprowadzic i porzucic swoje dotychczasowe zycie czyli pracę, znajomych, rodzinę etc.

Pewne etapy sie w zyciu zamyka I idzie sie Dalej I czasem jest latwiej miec swiezy start w nowym miejscu😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

 

Ps. nie dawaj się tak przesłuchiwać 🙂

Nie przesadzaj.Nikt go nie pyta ani o nazwisko,miasto czy nawet wojewodztwo, wieęć nie wymyslaj przesluchania. Nie chce niech nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Sam potwierdzasz swoją historią, że tak jest.

Co do moich doświadczeń. Na innej stronie tego typu, miałem kilka okazji spotkać się z różnymi dziewczynami. Jako że jestem zamknięty, na poznawanie ludzi przez internet, to spotkałem się tylko z jedną dziewczyną po długim pisaniu. Byłem skłonny spotkać się też z taką jedną kobietą swego czasu, ale dzieł nasz ocean, w każdym razie mam nadzieje, że u niej i osób jej bliskich wszystko dobrze. 

Ba raz w życiu poznałem na kurniku dziewczynę, która chciałaby się ze mną spotkać. Wiec i na takich stronach można.

Jeśli miałbym jakoś zrecenzować tę stronę, to jeśli się nie ma takiego nastawienia jak ja, to miejsce jak każde inne. W zasadzie zaryzykowałbym stwierdzenie, że może nawet lepsze do poznania wartościowych osób niż aplikacje randkowe oparte na fotkach. Ponieważ można się szybko dowiedzieć jaka ta osoba jest, jakie ma zdanie na różne tematy. Tu chyba ludzie mniej się pilnują, by nie napisać, to co wypada, między innymi dlatego, że jesteśmy pozornie anonimowi. Problem jest w tej stronie taki, że też bardziej skryci w swoich danych, fotkach, miejscach zamieszkania itp. I może stać się tak, że coś nam nie podpasuje, np. poznamy kogoś, świetnie będziemy się dogadywać, rozmowa będzie dla nas ekscytująca, ba pójdzie do spotkania, nie wiem może nawet pojawią się u kogoś motylki, a tu okazuje się, a tu np. ludzie mieszkają od siebie w odległości 400 km. Osobiście, też jestem uprzedzony do związków na odległośc 😛

Właśnie sobie uświadomiłem, że na dużo rzeczy jestem uprzedzony...

Hehe, 

Zgadzam sie z toba ze pod wzgledem poznania kogos wartosciowego takie fora sa lepsze niz portale randkowe😊

Co do reszty to kwestia gustu. Jak jest dobrze to zwiazek na odleglosc nie przeszkadza. Nawet ma duzy plus w powolnym poznawaniu sie siebie😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Jest weekend, dlaczego nie pojechales do niej tylko siedzisz na forum?

Nie sądzisz,że to akurat jest nie taktowne. Co to kogo obchodzi.

Wszystko zmierzało w kierunku o którym piszesz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iza
2 minuty temu, Gray123 napisał:

No coz. My juz do tego inaczej podchodzimy. Chyba bardziej poznamy swoje wlasne wady😄

Szczerze ci napiszę ,że jak jesteś w długim związku lub małżeństwie i kochasz szczerze i jesteś wiernym i odwrotnie to i tak wady wydają ci się wyraźniejsze niż kiedyś. Do tego dochodzi rutyna w seksie nie znaczy to ,że z dwóch stron . Zastanawiasz się czy było warto tyle lat kochać być wiernym.Po latach jeden z partnerów czuje dalej tą miłość a drugi olewa wszystko. I tracisz sens życia ,nic cię nie cieszy bo myślisz o jednym. Ja się staram a z jego strony tego nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gość Iza napisał:

Szczerze ci napiszę ,że jak jesteś w długim związku lub małżeństwie i kochasz szczerze i jesteś wiernym i odwrotnie to i tak wady wydają ci się wyraźniejsze niż kiedyś. Do tego dochodzi rutyna w seksie nie znaczy to ,że z dwóch stron . Zastanawiasz się czy było warto tyle lat kochać być wiernym.Po latach jeden z partnerów czuje dalej tą miłość a drugi olewa wszystko. I tracisz sens życia ,nic cię nie cieszy bo myślisz o jednym. Ja się staram a z jego strony tego nie widzę

Powiem ci tylko ze mamy wiele za soba. Stad inne spojrzenie na temat 😉

Przykro mi ze ci sie nie uklada. Jak juz to ustalilem z moja partnerka w pewne relacje sie wchodzi bedac niedojrzalym emocjonalnie. Dzis wiele osob ma Taki problem Bo x lat wstecz wlasnie tak postapilo. Mam nadzieje ze znajdziecie na to rozwiazanie I znow bedzie dobrze😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KermitZaba napisał:

Kwestia inwidualna, nie każdy chce się powoli poznawać. Sam ostatnio, w zasadzie to nawet nie tak ostatnio, bo rok temu, skończyłem relację, gdzie ja miałem mniejsze możliwości (emocjonalne, czasowe) na spotkanie z inną osobą. By było dobrze, to pewnie musiałbym się spotykać z nią półtora raza częściej, może dwa. W ogóle zauważyłem jeden dziwny mechanizm, w naszej relacji, której nie rozumiałem. Jak np. dochodziło do rozłąki na powiedzmy 4 dni (czasami tak się zdarzało), to jej emocjonalne angażowanie miało regres, by po kilku godzinach spotkania wrócić do punktu normy. W zasadzie te rozłąki były główną przyczyną, że nam się nie udało.

Także nie każdemu służy wolne budowanie relacji...

Chyba wymagasz poprostu wiekszej atencji. 😉

Co 4 dni sie spotykac? Chcialbym miec taka mozliwosc😉

Przepracuj to I bedzie ok😉

Pamietaj ze inni zawsze moga miec gorzej😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iza
2 minuty temu, Gray123 napisał:

Powiem ci tylko ze mamy wiele za soba. Stad inne spojrzenie na temat 😉

Przykro mi ze ci sie nie uklada. Jak juz to ustalilem z moja partnerka w pewne relacje sie wchodzi bedac niedojrzalym emocjonalnie. Dzis wiele osob ma Taki problem Bo x lat wstecz wlasnie tak postapilo. Mam nadzieje ze znajdziecie na to rozwiazanie I znow bedzie dobrze😉

Wiele za sobą to znaczy ile lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iza
6 minut temu, Gray123 napisał:

Powiem ci tylko ze mamy wiele za soba. Stad inne spojrzenie na temat 😉

Przykro mi ze ci sie nie uklada. Jak juz to ustalilem z moja partnerka w pewne relacje sie wchodzi bedac niedojrzalym emocjonalnie. Dzis wiele osob ma Taki problem Bo x lat wstecz wlasnie tak postapilo. Mam nadzieje ze znajdziecie na to rozwiazanie I znow bedzie dobrze😉

To znaczy ,ile lat razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gray123 napisał:

Do zwiazku. 

Czekam na opinie. Piszcie czy sie z kims stad spotkaliscie😉

ccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

SS i Vodka poznali się na Kafe. Są już ze sobą od 7 lat. Czyli można.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×