Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blogerka

Dostaje podejrzane komentarze

Polecane posty

Gość blogerka

Zadna ze mnie gwiazda, ale pisze tutaj, poniewaz buszujecie po vlogach i blogach, wiec moze same tez prowadzicie. Moj blog jest bardzo nieznany i niech tak zostanie, to tylko takie hobby. Komentarzy dosteje malutko. Ale od jakiegos czasu pod jednym postem ciagle ktos anonimowy pisze po angielsku w stylu: super post, powinnas pisac o tym wiecej /// ciekawy wpis, dobrze ze podejmujesz ten temat /// nareszcie ktos nie robi z tego tabu /// twoj post jest bardzo inspirujacy.

Tyle tylko, ze akurat ten post jest zwyczajny, nie dotyczy czegos malo znanego, nie ma w nim nic nadzwyczajnego, a tym bardziej inspirujacego. Dlatego zastanawia mnie, po co ktos albo ktosie w kolko tak komentuja. Czy takie komentarze to jakis haczyk? Trzeba je od razu kasowac czy nie sa niebezpieczne (wirusy albo inne hakerskie zagrywki)? Nie wiem, co o tym myslec, poniewaz w tych komenatrzach nie ma zadnych odnosnikow, ktore by mnie przekierowywaly na niebezpieczne strony. Nawet nazwa komentujacego albo komentujacych nie klika sie, wiec to nie chodzi o to, ze ktos spamuje, zeby mu sie odwdzieczyc komentarzem i podbic mu statystyki.

Nie zalezy mi na komentarzach, ktore nijak sie maja do tego, co jest w poscie. Nie wydaje mi sie, zebym miala jakas fanke albo fanow, ktorzy co jakis czas pisza tylko pod jednym postem. Ale jestem ciekawa, po co takie komentarze sie zjawiaja. Jak to dziala i w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

(up)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosć
Dnia 16.11.2019 o 09:51, Gość blogerka napisał:

Zadna ze mnie gwiazda, ale pisze tutaj, poniewaz buszujecie po vlogach i blogach, wiec moze same tez prowadzicie. Moj blog jest bardzo nieznany i niech tak zostanie, to tylko takie hobby. Komentarzy dosteje malutko. Ale od jakiegos czasu pod jednym postem ciagle ktos anonimowy pisze po angielsku w stylu: super post, powinnas pisac o tym wiecej /// ciekawy wpis, dobrze ze podejmujesz ten temat /// nareszcie ktos nie robi z tego tabu /// twoj post jest bardzo inspirujacy.

Tyle tylko, ze akurat ten post jest zwyczajny, nie dotyczy czegos malo znanego, nie ma w nim nic nadzwyczajnego, a tym bardziej inspirujacego. Dlatego zastanawia mnie, po co ktos albo ktosie w kolko tak komentuja. Czy takie komentarze to jakis haczyk? Trzeba je od razu kasowac czy nie sa niebezpieczne (wirusy albo inne hakerskie zagrywki)? Nie wiem, co o tym myslec, poniewaz w tych komenatrzach nie ma zadnych odnosnikow, ktore by mnie przekierowywaly na niebezpieczne strony. Nawet nazwa komentujacego albo komentujacych nie klika sie, wiec to nie chodzi o to, ze ktos spamuje, zeby mu sie odwdzieczyc komentarzem i podbic mu statystyki.

Nie zalezy mi na komentarzach, ktore nijak sie maja do tego, co jest w poscie. Nie wydaje mi sie, zebym miala jakas fanke albo fanow, ktorzy co jakis czas pisza tylko pod jednym postem. Ale jestem ciekawa, po co takie komentarze sie zjawiaja. Jak to dziala i w jakim celu?

spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość blogerka

Co??? Jaki spam, dobrze sie czujesz?

Chyba nie wiesz, co to jest spam. Spam to wiadomosc tekstowa wysylana masowo do wielu odbiorcow, a ja pisze z prosba tylko tutaj. Spam to reklamowanie sie na prawo i lewo, a ja nie podaje nazwy ani adresu swojego bloga, nie podaje swojego pseudonimu blogowego, w zaden sposob sie nie reklamuje tutaj, chodzi mi tylko i wylacznie o rozwiklanie zagadki odnosnie ostatnio otrzymywanych komentarzy. Spam rozsylany jest takze przez hakerow chcacych wyludzic dane osobowe lub dostep do komputera, a ja nie zalaczam zadnych linkow, ktore by mogly komus zrobic kuku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

Chodziło o to , ze to ktoś Tobie spamuje w komentarzach, a nie ze ty tutaj 🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
7 godzin temu, Gość Gość blogerka napisał:

Co??? Jaki spam, dobrze sie czujesz?

Chyba nie wiesz, co to jest spam. Spam to wiadomosc tekstowa wysylana masowo do wielu odbiorcow, a ja pisze z prosba tylko tutaj. Spam to reklamowanie sie na prawo i lewo, a ja nie podaje nazwy ani adresu swojego bloga, nie podaje swojego pseudonimu blogowego, w zaden sposob sie nie reklamuje tutaj, chodzi mi tylko i wylacznie o rozwiklanie zagadki odnosnie ostatnio otrzymywanych komentarzy. Spam rozsylany jest takze przez hakerow chcacych wyludzic dane osobowe lub dostep do komputera, a ja nie zalaczam zadnych linkow, ktore by mogly komus zrobic kuku.

 

Ależ ty głupia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Gosccc napisał:

Chodziło o to , ze to ktoś Tobie spamuje w komentarzach, a nie ze ty tutaj 🤦🏻‍♀️

No właśnie, to komentarze typu spam. Chciałaś odpowiedzi, dostałaś na szybko. I jeszcze się czepiasz? Hello? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zablokuj na jakiś czas np. miesiąc dodawanie komentarzy może ten ktoś sobie odpuścić, chyba że jakiś bot się przyczepił do twojego bloga to niestety nie wiem co z tym można zrobić z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To piszą boty,  komputery. Jak dodasz popularne hasztagi  to automatycznie Cię znajdują i wystawiają komentarz. Ja kiedyś dostałam  30 komentarzy  pt. Wspaniała metamorfoza, tak trzymaj,  jesteś wzorem  a na zdjęciu na ig był nasz chomik w klatce i hasztag klatka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blogerka

No dobra, troche jestem poirytowana sytuacja na swoim blogu i troche mnie tutaj ponioslo. Ale nie az tak, zeby mnie wyzywac od glupich, po co ta przesada i brak kultury osobistej? Gdyby ten pierwszy ktos odpisal porzadnie, to znaczy calym zdaniem, obeszlo by sie bez zamieszania. 

Dziekuje za ostatnie, rzeczowe odpowiedzi. Nadal nie wiem, co o tym wszystkim myslec, poniewaz nie stosuje hasztagow, a te komentarze w obcym jezyku to nie tylko pojedyncze zdania, ale takze po kilka naraz, zawsze cos innego, raz nawet krotka historyjka z przeprosinami, ze nie na temat. Moze rzeczywiscie zablokuje na jakis czas mozliwosc dodawania i zobacze, co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blogerka

Post Scriptum

Ten przyklad z chomikiem mnie rozsmieszyl. Moze to nie do Ciebie bylo, tylko do Twojego fit-chomika, jesli w tej klatce pomyka na karuzelce 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×