Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

wymioty w ciazy a praca

Polecane posty

Gość gosc

Hej, pod koniec 5 tygodnia zaczely mi sie mdlosci, byly dosyc lekkie, wiec sie tym nie przejmowalam. Od 3 dni nad ranem i pozniej do poludnia wymiotuje.

Obecnie jestem na urlopie. W poniedzialek wracam do korpo, jednak zastanawiam sie jak to bedzie,. Przeciez nie moge pod biurkiem siedziec z miska i wymiotowac..

Mam niedoczynnosc tarczycy i codziennie musze brac euthrox 150. jak przyjmowac ten lek, skoro wszystko zwracam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ekstremalnych przypadkach przez jakiś czas spróbuj przyjmować go przed samym spaniem ale musisz zachować jakiś odstęp od ostatniego posiłku bo tak się najlepiej wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaa

Ja mam problem z nudnosciami całą ciąże i żeby wziąć leki na czczo to nastawiam sobie budzik na 3 w nocy i biorę. Do piątej staram się nie wstawać nawet do toalety bo prawdopodobnie wszystko bym zwróciła. 

A w pracy to ciężko i współczuję Ci bardzo. Ja miałam o tyle dobrze, że często mogłam pracowac z domu. A jeśli już musiałam jechać do biura to zawsze miałam woreczki w każdej kieszeni tak na wszelki wypadek i niestety bałam się cokolwiek zjeść żeby nie wymiotować. 

Został mi jeszcze miesiąc do końca a nudności jak były tak są, tylko że już nie tak ekstremalne. Na nieszczęście w zeszłym tygodniu złapałam wirusa jelitówki i skończyło się to pobytem w szpitalu. Teraz wiem, że te zwykle nudności i wymioty to pikuś 😉

Trzymaj się, życzę Ci żeby te nudności szybko Ci przeszły! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×