Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama10.2019

Dziwne uczucia podczas karmienia piersią.

Polecane posty

Gość Mama10.2019

Mała ma 3 tygodnie, lubię te chwile bliskości podczas karmienia. Rozczulam się patrząc na małą ale w jednej chwili potrafię się uśmiechać i cieszyć a w drugiej jej ssanie powoduje u mnie frustracje, chce żeby jak najszybciej skończyła bo mnie to drażni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hormony Ci jeszcze buzują. Spokojnie przejdzie. Początki są na tyle trudne, że dziecko praktycznie non stop wisi na cycku. Później się już wydłużają przerwy między karmieniami, potem dochodzi rozszerzanie diety i w ogóle jest luz. Jeżeli masz zamiar karmić to przeczekaj cierpliwie to jeszcze noworodek, który ma bardzo malutki żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama10.2019
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hormony Ci jeszcze buzują. Spokojnie przejdzie. Początki są na tyle trudne, że dziecko praktycznie non stop wisi na cycku. Później się już wydłużają przerwy między karmieniami, potem dochodzi rozszerzanie diety i w ogóle jest luz. Jeżeli masz zamiar karmić to przeczekaj cierpliwie to jeszcze noworodek, który ma bardzo malutki żołądek.

Chce karmić chociaż do roku. Ale te emocje podczas karmienia mnie wykończą... w jednej chwili uwielbiam to a w drugiej mam ochote ją oderwać od piersi i odłożyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×