Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

mały fetysz - rajstopy, pończochy- dla kobiet

Polecane posty

Gość

Dzień dobry w te ponure popołudnie

Małe pytanie do dziewczyn i kobiet. Czy lubicie nosić rajstopy lub pończochy? Ewentualnie jakie? Jestem wielkim fanem tego tematu i ten widok zawsze mnie nieco uwodzi. Mam wrażenie, że niektóre kobiety celowo je ubierają, bo wiedzą że mężczyźni za nimi spoglądają, ale wiedzcie że to siła wyższa

Tak na marginesie, chętnie poznam kobietę - nawet nie w realu, która toleruje takie 'zboczenie' i ją to kreci, która nie wstydzi się rozmawiać na różne tematy. Nie zwracając uwagi na ten mój mały defekt raczej jestem normalny

Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

Mnie też podnieca i mam takie uwielbienie to rozumiem ciebie też mnie podniecają kobiety w rajstopach albo pończochy do tego jak ma jeszcze stringi na sobie chociaż figi też ujdą i mogą być podniecające .Co dalej powiem jeszcze jak ma szpilki do tego jakieś albo spódniczka jakaś lub ...enka .No i te rajstopy tak najlepiej to czarne mnie jakoś takie się podobają bo jakoś inny kolor to mniej ogólnie jakby były we wzorki tzw .kabaretki i jeszcze tak jakby siadła kobieta żeby dobrze było je widać .Tak jak kiedyś już miałem taką sytuację to mnie podnieciło i od razu byłem napalony 😉 .... Tak pończochy to nie wiem czy samonośne takie bez tego pasa i bez jakiegoś podpinania ich .No a rajstopy to tak mnie się marzy kiedyś tak jakbym miał taką partnerkę że rozrywam jej rajstopy w kroku odchylam paseczek majteczek co ma pod nimi i ładuje w szparkę ją ostro oczywiście tak jak mówię robiąc dziurę w rajstopach w okolicach krocza i majteczki odchylając na bok tak paseczek i wchodzić w partnerkę przyjemnie 😉 .... Ogólnie mnie też podniecają dziewczęta w rajstopach sam nawet pamiętam jak miałem takie sytuacje jak mnie się podobało jak koleżanka z grupy albo nauczycielka miała rajstopy na nogach i patrzyłem za nią wodziłem wzrokiem 😉 No cóż jeszcze jak założy tak noga na nogę albo jak usiądzie w rozkroku czy tak rozłoży nogi że jej widać majtki co ma pod rajstopami kiedyś raz widziałem jak siedziałem blisko to jak koleżanka miała akurat rajstopy i pod nimi białe majtki być może figi to były i mnie od razu mój sprzęt stanął na baczność i miałem ochotę ją tam wziąć na całego . Co dalej kiedyś tak nauczycielka jedna w szkole u mnie zakładała rajstopy we wzroki do tego kozaczki do połowy kolan pamiętam jak raz usiadła na biurku na lekcji i miała właśnie czarne rajstopy na sobie i jakaś spódniczka do połowy kolan a ja patrzyłem jej w krocze tak jak zachipnotyzowany i jak oczarowany nią byłem 😉 od razu tylko oczy moje wędrowały jak to z zadowoleniem między jej kolana w krocze a ona chyba wiedziała że tam się jej patrzę i że gapię się jak sroka w kość jak się to mówi ale nic z tym nie robiła tylko udawała jakby nie widziała albo jakby ją to nie ruszało .Zresztą ona tak cały czas się ubierała na lekcje że mini jakieś i do tego rajstopy we wzorki i te kozaki do połowy kolan .No i tak chodziła po klasie że miała te rajstopy zawsze albo właśnie tak siadałem przy ławce żeby patrzeć na jej kolana jak siadała przy biurku i tak nogi zakładała że były widoczne .No to było podniecający widok .Co jeszcze kiedyś jeszcze taka sytuacja byłem w bibliotece też była młoda atrakcyjna dopiero może po studiach bibliotekarka ja idę po książkę jakąś i ona w ...ence i rajstopy jakieś czarne miała na nogach też nie wiem czy nie miały wzorku no i klęknęła przed półką i szukała książki na dole samym a ja podniecony oczarowany jej kolanami które z gracją prezentowała mnie wtedy i od razu mnie się twardo zrobiło w spodniach 😉 no i też wpatrzony byłem w te jej kolanka jak sroka w kość xd No to pamiętam te chwile do tej pory albo czasem w szkole jak koleżanka miała takie spodnie że siedziałem z boku albo z tyłu i było jej widać majtki jakie ma na sobie bo takie te spodnie były ehh xd  No i tak racja rajstopy piękna rzecz ja oglądam do tej pory na facebooku konta koleżanek które już są niestety żonate i mają męża i dzieci ale mnie się podobały są atrakcyjne i uwodzicielskie też lubią właśnie rajstopy to jakbym wziął w ramiona taką to by jęczała i stękała z rozkoszy 🙂 Mam takie dawne znajome w tym tą co opisywałem że jej kiedyś zauważyłem jej majtki białe pod rajstopami jakie miała to do tej pory wchodzę w jej profil i oglądam jej zdjęcia na koncie jej i mnie podnieca czasami wrzuci coś co mnie sprawia rozkosz jak popatrzeć od razu tylko 😉 No i taką inną koleżankę miałem ze szkoły jeszcze co też jak wejdę w jej profil to naprawdę kobietka taka że tylko rozbierać ją i brać ostro ładować xd No ale te co mówię to akurat już żonate są i mają mężów i dzieci i już żyją sobie w związku szkoda ;/ ale laski takie konkretne że od razu byś zdejmował z niej te bieliznę i brał na oba baty xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×