Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MążŻony

Nie wiem co się dzieje z moją żoną...

Polecane posty

Gość MążŻony

Jest w 23 tygodniu ciąży. Od około miesiąca jest strasznie zimna, odsuwa się jak chce ja przytulić, pocałować. O seksie nie ma mowy oczywiście. Nie chce rozmawiać, wszystko ją denerwuje. Jak wychodzimy do znajomych, na miasto albo przychodzą do Nas to również utrzymuje dystans. Zachowuje się jakbym jej krzywdę zrobił.

Z ciąża wszystko jest w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Nadszedł Najwyższy czas, abyś znalazł sobie kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może martwi się zmianami w ciele, albo tym, czy sobie poradzi? A może jej czymś podpadłeś? Zapytaj delikatnie o to, bo może trzeba coś wyjaśnić. Tylko nie nawiązuj do braku seksu czy jej chłodu. A czy chwalisz ją przy znajomych, rodzinie, że dumny z niej jesteś, że nosi twoje dziecko, że jest twoim najcenniejszym skarbem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj nazwę
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A czy chwalisz ją przy znajomych, rodzinie, że dumny z niej jesteś, że nosi twoje dziecko, że jest twoim najcenniejszym skarbem?

Haha... no medal trzeba jej dać. 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx
Przed chwilą, Gość Podaj nazwę napisał:

Haha... no medal trzeba jej dać. 😂😂

Nie medal. Trzeba ją za to szanować i dodać jej pewności siebie. Co nie zmienia faktu, że żona tak samo powinna szanować męża, który się o nią troszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Podaj nazwę napisał:

Haha... no medal trzeba jej dać. 😂😂

Żebyś wiedział(a), że mi mąż kupił medal "super mama", miłe to było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Może martwi się zmianami w ciele, albo tym, czy sobie poradzi? A może jej czymś podpadłeś? Zapytaj delikatnie o to, bo może trzeba coś wyjaśnić. Tylko nie nawiązuj do braku seksu czy jej chłodu. A czy chwalisz ją przy znajomych, rodzinie, że dumny z niej jesteś, że nosi twoje dziecko, że jest twoim najcenniejszym skarbem?

Tez jestem w ciazy. 23 tydzien. Nie bylabym szczesliwa gdyby moj maz mowil takie rzeczy przy rodzinie i znajomych bo takie slowa mowi sie tak prosto z serca do drugiej osoby a nie na pokaz, w domowym zaciszu. Dla znajomych to brzmialoby smiesznie. 

A Twoja zona moze czuc sie ociezala i mniej atrakcyjna. Staraj sie ja komplementowac, glaskac i przytulac. Byc moze boi sie tez odpowiedzialnosci i obowiazkow, ktore na nia czekaja. Moze obawia sie o zdrowie dziecka, moze sprobuj z nia porozmawiac tylko nie mow czemu jestes taka oziebla tylko np ostatnio wydajesz się byc zamyslona, czyms sie martwisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga

po prostu trzep ją w anusa bo pewnie się martwi o bombelka i ci nie popuszcza szpary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×