Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Co za nie wychowana młodzież jest teraz brak mi słów!

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mam dziecko, tyle, że wożę ją samochodem, ruszyć głową to trzeba zanim ruszy się du.pą. 

Tak, bo posiadanie auta to mus. Są też ludzie, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą prowadzić i w związku z tym nie powinni mieć dzieci bo nie mają prawka? Ty tak serio ograniczona jesteś czy udajesz tylko? 

A swoją drogą ludzie starsi też muszą wyjść z domu po zakupy, do lekarza, na badania, coś załatwić i co? Mają stać skoro mają siłę wyjść z domu? Trzeba być pier...tym żeby takie ...yzmy pisać. Naprawdę, nasze społeczeństwo to w większości banda tępych du..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

Jestem kobieta 55 lat  i jak widze matke z malym dzieckiem, to zdaje sobie sprawe ze dziecko powinno siedziec, ale sama tez jestem zmeczona i bola mnie nogi, wiec czasami proponuje ze wezme dziecko na kolana. Nie jest mi zbyt wygodnie, ale wole juz tak niz calkiem ustepowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość facet napisał:

typowe zwierze rozpłodowe. tez bym nie ustpil.. Kiedy wy kwokki zrozumiecie ze wasz rozród jest bezsensowny? BEZSENSU wydajecie na swiat te dzieci!!! bez sensu!!!

Rodzicie tylko dla wlasnej satysfakcji, jestescie jak zwierzeta baby!!!!!!!!1

Ludzkosc powinna wyginąc 😉

Powiedziałeś już to swojej matce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A myślisz że jakaś starsza kobieta czy facet by ci ustapili ? Pewnie też to słyszeli, ale generalizujesz że tylko młodzież zła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj

A dlaczego masz problem tylko do młodzieży a nie np do facetów którzy według etykiety też powinni ustąpić? Czepiasz się gnojkow w fazie buntu a facetów cipeuszy bez honoru już nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj

Z resztą każdy człowiek oprócz staruszków który wam nie pomógł jest nie wychowany , a ty furczysz gęba tylko na gnojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keli
13 godzin temu, Gość facet napisał:

typowe zwierze rozpłodowe. tez bym nie ustpil.. Kiedy wy kwokki zrozumiecie ze wasz rozród jest bezsensowny? BEZSENSU wydajecie na swiat te dzieci!!! bez sensu!!!

Rodzicie tylko dla wlasnej satysfakcji, jestescie jak zwierzeta baby!!!!!!!!1

Ludzkosc powinna wyginąc 😉

Z facetem to ty masz tyle cipeuszu wspólnego co ja z baletem rosyjskim , mam nadzieję że codziennie mówisz swojej matce owcy że jest zwierzęciem rozplodowym bo wysrala takiego uposledzonego barana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsjs

W Polsce jak się patrzy na zachowanie polakow to całe społeczeństwo jest nie wychowane i bez kultury , te dzieciaki mają takich samych rodziców jak one 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiro
Przed chwilą, Gość Jsjsjs napisał:

W Polsce jak się patrzy na zachowanie polakow to całe społeczeństwo jest nie wychowane i bez kultury , te dzieciaki mają takich samych rodziców jak one 

Właśnie jakby tylko każdy zaczął wymagać od siebie tyle co od innych to by od razu się zrobił tutaj w tym państwie raj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość ela napisał:

Jestem kobieta 55 lat  i jak widze matke z malym dzieckiem, to zdaje sobie sprawe ze dziecko powinno siedziec, ale sama tez jestem zmeczona i bola mnie nogi, wiec czasami proponuje ze wezme dziecko na kolana. Nie jest mi zbyt wygodnie, ale wole juz tak niz calkiem ustepowac.

No i masz bardzo fajne podejście. 10 lat temu kobiety, które mają teraz 65, a wtedy miały 55 nawet na to by nie wpadły, ale same mając małe dzieci korzystały ile wlezie w kolejkach, autobusach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh
10 minut temu, Gość gość napisał:

No i masz bardzo fajne podejście. 10 lat temu kobiety, które mają teraz 65, a wtedy miały 55 nawet na to by nie wpadły, ale same mając małe dzieci korzystały ile wlezie w kolejkach, autobusach itd.

Dlatego nie ma co narzekać na młodzież bo dużo roszczeniowego chamstwa także wśród starszych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×