Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirabelka

Dziecko 1,5 roku WYJE od switu do zmierzchu

Polecane posty

Gość Mirabelka

Nie wiem co może być przyczyną. Dziewczynka 1,5 roku ledwo otworzy oczy to dostaje rozwarcia japy na 10cm i drze jadaczke NON STOP z przerwami kiedy je. Drze sie bez przerwy, no co moze byc przyczyną. Jaszcze takiego czegos nie widziałam a odchowałam już jedno dziecko z ADHD i było naprawde głośne i nerwowe. Ale tutaj WRZASK od rana do nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka

Dziecko w żłobku podobno bardzo spokojne. W domu syrena alarmowa i zero kontaktu. wycie i płacz, wycie i płacz CAŁY CZAS. Ciągle też ma problemy gastryczne. Stolce są smierdzące i białe jak kreda. Pediatra rozklada juz rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Przestań szczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka

Porady przestan szczepic wsadzcie sobie w tylek, szczepienia sa obowiazkowe pod rygorem karnym. I do zlobka i rpzedszkola tez obowiazkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może brzuszek boli skoro ma problemy gastryczne. Zmień lekarza zobaczysz co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzysta, pecherzyk żółciowy, biały stolec powinien być niepokojący.  Miała robione jakieś badania? Może krzyczy, bo ciągle cos ja boli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wg mnie mała powinna dostać skierowanie do szpitala. Byłybyście tam 3 dni i wykonano by niezbędne badania. Rozszerzona morfologia wiadomo, ale dochodzi jeszcze USG jamy brzusznej, testy na alergię pokarmową, kał, mocz, itp. Mojej znajomej córeczka również bardzo i często płakała. Dopiero w szpitalu wykryli, że to z powodu bólu brzuszka. Miała coś nie tak z florą bakteryjną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Biały stolec może być oznaką choroby wątroby, trzustki! Ja bym biegła z tym do lekarza, zrób też posiew moczu, posiew kału w kierunku bakterii i robaków. Jak nic nie wyjdzie to chyba do psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jadaczka? Wyje? Podaj adres, zadzwonię po policję, psycholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka

Myslalam ze sa białe stolce od mleka bo lubi mleko i kaszki, ryz tez dostaje poniewaz stosuje diete delikatną z tego wszystkiego. A najgorsze w tym wszystkim jest to, ze te kupy ją odparzają, dramat... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×