Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośćć

Mieszkanie z teściami

Polecane posty

Gość Gośćć

Kilka lat temu po ślubie zamieszkaliśmy z  rodzicami męża w ich domu mieliśmy pójść na swoje mieszkanie była okazja mogliśmy kupić (ciasne własne) teście jak się później dowiedziałam namówili mojego męża żebyśmy zostali z nimi że dom ogromny że oni nam to przepiszą jak załatwią sprawę z drugim synem . Mój mąż przystał włożyliśmy wszystkie oszczędności w ten dom utrzymujemy się sami za rachunki dajemy nawet więcej niż potrzeba. Sprawę drugiego syna załatwili zapisu nie ma (minęły 4 lata) jesteśmy tu zameldowani. Obecnie nic w okolicy nie ma do choćby wynajmu. Teść się ostatnio upił (jest alkoholikiem) nie pił już kilkanaście lat!!! I robił wojnę w domu chcieliśmy go uciszyć bo dzieci już spały najmłodsze ma kilka tygodni. I zaczął się problem jest obraza teść powiedział że mamy wypier..... Z jego domu do końca miesiąca. Dom jest też współwłasnością teściowej która nie chce o tym słyszeć. Mąż przejrzał na oczy po fakcie niestety. I moje pytanie czy on może nas w takiej sytuacji rzeczywiście wyrzucić. Czy umowa ustna między nami że możemy tu mieszkać w zamian za pomoc i opiekę itp jest wiążąca. (My wywiązujemy się z umowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×