Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Profesor

Baby o wiele szybciej się starzeją i obrastają zmarszczkami bardziej niż faceci

Polecane posty

Gość Profesor

Jedyna różnica jest taka że baby mają broń w postaci makijażu którego z roku na rok muszą walić na ryjec coraz więcej i więcej w celu desperackiego zamaskowania szybko postępujących efektów starzenia

Ale zestawmy kobietę bez makijażu i faceta w tym samym wieku obok siebie, a ujrzymy że w 90% przypadków kobieta będzie wyglądać wyraźnie starzej od faceta

Dzisiejsze kobiety nawet się z domu nie wychylają dopóki nie wyszpachlują papy bo tak panicznie boją się żeby nikt nie zobaczył ich prawdziwego zmarszczonego oblicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kolege boli że nawet te ze zmarszczkami go nie chcą, więc pociesza sie że jak bedzie starszy to bedzie miał powodzenie.
Spoiler alert:


Nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olel

Ale głupoty wypisujesz. Kobiety lepiej wyglądają na starość, bo bardziej o siebie dbają. Faceci już po 25. roku życia zaczynają mieć zakola, łysieć, dochodzi do tego piwny brzuch, zmarszczki, bo nic z tym nie robicie, nie dbacie o siebie. W dodatku facet już po 30. miewa problemy z erekcją, więc potrzebuje magicznych tabsów. Taka Ada Bogusz ma ponad 30 lat, a wygląda jak nastolatka. Pokaż mi faceta w jej wieku z włosami, bez zmarszczek, szczupłego, wyglądającego jak nastolatek? Ano nie ma. Jeśli wydaje Ci się, że piwny brzuch, obwisłe ciało, zmarszczki, siwy łeb są atrakcyjne to się mylisz. Takie dziadki mają powodzenie jeśli są majętni, więc tutaj chodzi tylko o kasę. Ponadto zauważyłam, że wielu starszych panów ma problemy z utrzymaniem higieny, to oni walą w autobusie na kilometr. Także jak nie masz grubego portfela, to nie licz na to, że polecą na Ciebie jakieś małolaty łase na kasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Shakira jest 10 lat starsza od Gerarda Pique, a wygląda na młodszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Profesor napisał:

Jedyna różnica jest taka że baby mają broń w postaci makijażu którego z roku na rok muszą walić na ryjec coraz więcej i więcej w celu desperackiego zamaskowania szybko postępujących efektów starzenia

Ale zestawmy kobietę bez makijażu i faceta w tym samym wieku obok siebie, a ujrzymy że w 90% przypadków kobieta będzie wyglądać wyraźnie starzej od faceta

Dzisiejsze kobiety nawet się z domu nie wychylają dopóki nie wyszpachlują papy bo tak panicznie boją się żeby nikt nie zobaczył ich prawdziwego zmarszczonego oblicza

Akurat z wiekiem przestałam się malować 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Profesor napisał:

Jedyna różnica jest taka że baby mają broń w postaci makijażu którego z roku na rok muszą walić na ryjec coraz więcej i więcej w celu desperackiego zamaskowania szybko postępujących efektów starzenia

Ale zestawmy kobietę bez makijażu i faceta w tym samym wieku obok siebie, a ujrzymy że w 90% przypadków kobieta będzie wyglądać wyraźnie starzej od faceta

Dzisiejsze kobiety nawet się z domu nie wychylają dopóki nie wyszpachlują papy bo tak panicznie boją się żeby nikt nie zobaczył ich prawdziwego zmarszczonego oblicza

makijazem nie da się zatuszowac zmarszczek. XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Makijaż dodaje lat, widac ze jakis amator to pisał. Nie odmłodzisz się makijazem, mozna jedynie podkreslic urode, ale wieku nie odejmiesz. Najmlodziej wyglada sie bez makijazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kogos tu chyba boli odwlok, ze zona wyglada mlodziej, a na jego flaka nikt nie leci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże, pełno takich starych facetów uważa, że wyglądają młodo, a to nieprawda. Podrywają mnie, mają się za ósmy cud świata, bo naczytali się prasy kolorowej i związkach z dużą różnicą wieku. xD Nie pogrążajcie się, na starość wyglądacie obleśnie, możecie wyrwać tylko prostytutkę lecącą na hajs, bo jak jesteście biedni to żadna na was nie poleci. 😜 W głowie trzeba mieć chrapkę na hajs, żeby lecieć na starszego, bo żadna normalna dziewczyna nie zrezygnuje z jędrnego 20-latka z włosami na rzecz miękkiego 30-latka z zakolami. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Boże, pełno takich starych facetów uważa, że wyglądają młodo, a to nieprawda. Podrywają mnie, mają się za ósmy cud świata, bo naczytali się prasy kolorowej i związkach z dużą różnicą wieku. xD Nie pogrążajcie się, na starość wyglądacie obleśnie, możecie wyrwać tylko prostytutkę lecącą na hajs, bo jak jesteście biedni to żadna na was nie poleci. 😜 W głowie trzeba mieć chrapkę na hajs, żeby lecieć na starszego, bo żadna normalna dziewczyna nie zrezygnuje z jędrnego 20-latka z włosami na rzecz miękkiego 30-latka z zakolami. XD

Nie muszą wyglądać młodo, sens tematu był taki że jeżeli zestawimy nieumalowaną babę z facetem W TYM SAMYM WIEKU to facet będzie wyglądał w dużej większości przypadków lepiej i młodziej

Postaw taką nieumalowaną 30-letnią babę koło nawet tego wspomnianego 30-letniego miękkiego zakolaka to on ją czapką nakryje

Baby są cwane póki mają makijaż na mordzie, a bez niego okazują się bazylami że hej

Jest powód dlaczego nigdy nie ruszacie się z domu bez tapety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No nie wiem, mój były jest ode mnie starszy tylko o 4 lata i wygląda na starego dziada, a mnie ciągle posądzają o bycie 30-latką 😄 Jak mówię ile mam naprawdę, to są w szoku 😛  I wcale jakoś specjalnie się nie maluję, tak samo jak wtedy kiedy miałam 20 lat, czyli prawie wcale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No nie wiem, mój były jest ode mnie starszy tylko o 4 lata i wygląda na starego dziada, a mnie ciągle posądzają o bycie 30-latką 😄 Jak mówię ile mam naprawdę, to są w szoku 😛  I wcale jakoś specjalnie się nie maluję, tak samo jak wtedy kiedy miałam 20 lat, czyli prawie wcale. 

Mam tak samo...🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Profesor napisał:

Nie muszą wyglądać młodo, sens tematu był taki że jeżeli zestawimy nieumalowaną babę z facetem W TYM SAMYM WIEKU to facet będzie wyglądał w dużej większości przypadków lepiej i młodziej

Postaw taką nieumalowaną 30-letnią babę koło nawet tego wspomnianego 30-letniego miękkiego zakolaka to on ją czapką nakryje

Baby są cwane póki mają makijaż na mordzie, a bez niego okazują się bazylami że hej

Jest powód dlaczego nigdy nie ruszacie się z domu bez tapety

Ja się na co dzien nie maluję i dobrze wyglądam, bo dbam o skórę i mam ładne brwi i rzęsy, więc nie muszę. A na 30-latka nie polecę, mój nauczyciel od matmy jest po 30. a ma takie głębokie zmary, ze moja mama po 50 takich nie ma. A ona sie nie maluje i nie robi nic z twarza. Starzy faceci sa oblesni, nigdy bym sie z takim nie umowila, fuj. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Makijaż nie ukrywa zmarszczek, wręcz przeciwnie, może je podkreślać. Polki lubią zresztą mocno matujace kryjące podkłady, które włażą w załamania skóry i wręcz kreują zmarszczki, których bez tapety w ogóle nie ma. Mężczyźni mają zmarszczki dużo wcześniej. Moi koledzy jeszcze przed 30stką mieli dość głębokie zmarszczki mimiczne, u koleżanek to rzadkość. Ale zmarszczki mimiczne to żadna tragedia i nikt nie wygląda przez nie jak dziad. Popatrz na 30latke z wyraźnymi zmarszczkami i na 60tkę bez zmarszczek. I tak widać, że 30stka to młoda kobieta. Postarzają dopiero zwisy i ubytki tkankowe. Ja bym nie generalizowała, że jakaś płeć wygląda starzej, bo to zależy od struktury kostnej, tkankowej twarzy. Największa różnica, że jak kobieta się zapuści, to zdaje sobie sprawę, że źle wygląda, a facetom się wydaje, że się nie zmieniają. Np. chodzi taki młody jeszcze z odstającym brzuchem i myśli, że jest dla kogokolwiek atrakcyjny i że to różnicy nie robi, a w rzeczywistości stoi w tym samym szeregu co faceci 20 lat starsi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez to oczywiste ze kobiety  i mezczyzni starzeja sie tak samo, wplyw ma tez tutaj dieta i uzywki, oczywiscie wielu mezczyzn pije i pali to powoduje ze wygladaja starzej stad wsrod kobiet tendencja do zachowania lepszej urody z wiekiem, ale facet ktory nie pali i nie pije tez wyglada swietnie, np Rafal Zaorski ma 40 wyglada na 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbi

Solarium i fajki też niszczą skórę i postarza bo moja żona 10-12 lat temu jak miała 20 kilka lat często chodziła na solarium bo chciała mieć ciemną karnację (jest naturalną blondynką i ma bladą twarz jak ściana taki typ niemieckiej Helgi :) ) ale opaliła się na 2-3 dni i potem od nowa na solarium a teraz płacze że ma zmarszczki tu i tam i smaruje się jakimiś kremami po 100 zł sztuka żeby zlikwidować zmarchy i kurze łapki a mówiłem jej żeby zostawiła to opalanie na solarium i przestała jarać to nie słuchała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No nie, wcale nie starzeją się tak samo. Mężczyźni mają grubszą skórę, inną niż kobiety, zmarszczki pojawiają się u nich szybciej i są głębsze, co nie znaczy, że wyglądają starzej. Nikt nie oczekuje od faceta dziewczęcej urody przecież, a jeżeli facet taką ma to się zwykle mniej podoba ludziom niż męski typ. A tego Rafała właśnie wygooglowałam - absolutnie nie wygląda na 25 lat, co najmniej na 35. Ktoś chyba 25latka na oczy dawno nie widział albo ma za punkt odniesienia jakichś 40 letnich brzuchaczy z lat 90tych jako wzorzec 40-latka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

9 godzin temu, Gość gość napisał:

No nie wiem, mój były jest ode mnie starszy tylko o 4 lata i wygląda na starego dziada, a mnie ciągle posądzają o bycie 30-latką 😄 Jak mówię ile mam naprawdę, to są w szoku 😛  I wcale jakoś specjalnie się nie maluję, tak samo jak wtedy kiedy miałam 20 lat, czyli prawie wcale. 

👍

Bo kobiety starzeją się WOLNIEJ, chyba że sobie ewidentnie szkodzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×