Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaa

powiedziałam koleżance że rzuciłam pracę

Polecane posty

Gość jaaaaaa

Bo się w niej męczyłam, to nie było dla mnie, a ona na to: dobrze, że masz możliwość szukać idealnej pracy. To było chamskie z jej strony? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa

co byście odpowiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Myślę że koleżanka też by szukała ale możliwe że czegoś jej brakuje (wykształcenia, nie ten wiek itp) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
5 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Myślę że koleżanka też by szukała ale możliwe że czegoś jej brakuje (wykształcenia, nie ten wiek itp) 

z tego co wiem to jest zadowolona z pracy, jest wykształcona i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila

Eee, a po co doszukiwać się w tym zdaniu drugiego dna? Napisała Ci, że dobrze, że masz możliwość szukać idealnej pracy, bo z reguły na takie poszukiwania trzeba mieć odłożone pieniądze (być w związku, mieszkać z rodzicami i mieć pomoc w sytuacji kiedy nagle nie ma ani kasy, ani pracy). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
1 minutę temu, Gość kamila napisał:

Eee, a po co doszukiwać się w tym zdaniu drugiego dna? Napisała Ci, że dobrze, że masz możliwość szukać idealnej pracy, bo z reguły na takie poszukiwania trzeba mieć odłożone pieniądze (być w związku, mieszkać z rodzicami i mieć pomoc w sytuacji kiedy nagle nie ma ani kasy, ani pracy). 

ech mam do tego tendencję, żeby się doszukiwać... myślałam, że to ironia z tą "idealną" pracą,  bo często ją zmieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka
6 minut temu, Gość jaaaaaa napisał:

co byście odpowiedzieli?

 Że dobrze by było jakbyś się do psychiatry udała. CO ONA CI ZŁEGO NAPISAŁA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Sztuka jest przejść z jednej pracy do drugiej bez przerwy - ja za to że mam dwa wykształcenia jestem ubijania przez pracodawcę marny mój los 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
21 minut temu, Gość jaaaaaa napisał:

Bo się w niej męczyłam, to nie było dla mnie, a ona na to: dobrze, że masz możliwość szukać idealnej pracy. To było chamskie z jej strony? Jak myślicie?

Gdzie tu chamstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa
1 minutę temu, Gość Rozalka napisał:

 Że dobrze by było jakbyś się do psychiatry udała. CO ONA CI ZŁEGO NAPISAŁA ???

myślałam, że to ironia, że uważa, że szukam nie wiadomo czego, że bujam w obłokach, tak to zrozumiałam, no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
Przed chwilą, Gość jaaaaaa napisał:

myślałam, że to ironia, że uważa, że szukam nie wiadomo czego, że bujam w obłokach, tak to zrozumiałam, no nie wiem

Oj tam, musiałbym ci to pod kocykiem przy kominku wytłumaczyć 😉  Zapewniam ze wszystko byłoby w realu a nie bujanie w obłokach 😉😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
Przed chwilą, Gość Basior napisał:

Oj tam, musiałbym ci to pod kocykiem przy kominku wytłumaczyć 😉  Zapewniam ze wszystko byłoby w realu a nie bujanie w obłokach 😉😄

erotuman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka
2 minuty temu, Gość jaaaaaaa napisał:

erotuman?

 Czy każdy kto uprawia seks musi być erotomanem? Idź ty do tego psychiatry jak ci ktoś radził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
1 godzinę temu, Gość Zuzka napisał:

 Czy każdy kto uprawia seks musi być erotomanem? Idź ty do tego psychiatry jak ci ktoś radził.

temat nie był o seksie, a on go do seksu sprowadził. każdy temat musi być do tego sprowadzany? sami się leczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×