Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzłowieQ

Dobrze, że stać mnie na alkohol, bo gdyby to nagle stało się towarem luksusuowym to bym się chyba zay3bał

Polecane posty

Gość CzłowieQ

Niestety samotność mnie zabija, każdego dnia coraz mocniej..., jestem już w takim wieku, że jest to niemożliwe bym jeszcze poznał kobietę,  z którą bym mogł stworzyć powazny związek, rodzine, stałaby się moją żona, dziecko zrobić itp.. jest to po prostu nierealne, w moim wieku DAWNO DAWNO kobiety juz powychodziły za mąż, mają dzieci, zycie swoje itp

ja niestety zostałem sam.. i to bardzo boli, dlatego trzeba się czymś ratowac aby dosłownie nie zwariować.., ja poszedłem w alkohol, tylko on daje mi obecnie jakieś tam chwile szczęscia, relaksu itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedna z wielu wymowek do.picia, jesteś uzależniony, po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzłowieQ
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jedna z wielu wymowek do.picia, jesteś uzależniony, po prostu

nie mów mi co czuję, bo tego  nie wiesz.. robię to tylko i wyłącznie z nudów i samotnośći, mająć jakąś ciekawą dla siebie alternatywe to nigdy nie wybieram alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzłowieQ
13 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Muszę Cię zmartwić, ale kiedyś przestanie być satysfakcjonujący, ale i tak lepszy nieco niż rzeczywistość.

Wątpie 😉 jestem już w takim wieku i mam taki staż "w tej dziedzinie", że wręcz odwrotnie, obecnie nie wyobrazam juz sobie życia bez tego . (no chyba, ze pojawiłaby się kobieta, ale wiadomo, ze to jest nierealne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość CzłowieQ napisał:

Wątpie 😉 jestem już w takim wieku i mam taki staż "w tej dziedzinie", że wręcz odwrotnie, obecnie nie wyobrazam juz sobie życia bez tego . (no chyba, ze pojawiłaby się kobieta, ale wiadomo, ze to jest nierealne)

Nie wyobrażasz sobie życia bez tego - to właśnie alkoholizm jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzłowieQ
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wyobrażasz sobie życia bez tego - to właśnie alkoholizm jest

nie wyobrażam sobie- ale w obecnej sytucji zyciowej, czyli samotnosci. gdybym kogos mial to nie musiałbym pić, a ze nie mam i miec nie bede to.. wniosek jest prosty i jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×