Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emetka123321

Żołądek

Polecane posty

Proszę o pomoc, od miesiąca mam dziwne dolegliwości, a mianowicie ból żołądka, refluks, zgaga, mam również nadkwasote, odczuwam mdłości czasem tylko w przełyku i mam odruch wymiotny, moja ślina jest rzadka, produkowana nadmiernie, dodam że mam nerwice i jestem emetofobiczką ale dziwne jest to że cała noc mecze się jakby mi coś na żołądku stanęło a o 6 rano mniej więcej kończy się ssaniem i głodem w żołądku, to wszystko jest bardzo uciążliwe i chodzę totalnie zmęczona i niewyspana boję się cokolwiek zjeść, mam 19 lat a czuje jakby to nie miało mieć końca, proszę bez hejtu potrzebuje porad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Po pierwsze to współczuję, bo wiem jak to jest. A byłaś z tym u lekarza? Bierzesz jakieś leki? Myślę, że taka wizyta będzie potrzebna. U mnie przy podobnych objawach, jeszcze z biegunkami do tego wyszło, że mam IBS czyli zespół jelita drażliwego . Nie wiem czy słyszałaś o czymś takim. Wyleczyć się tego nie da, można łagodzić objawy. U mnie obowiązkowo probiotyk Lactoral IBD, ma odpowiednie, przebadane szczepy bakterii. Do tego zmiana diety, odstawiłam trochę rzeczy. Ten probiotyk to od razu możesz sobie pobrać i idź do lekarza, nie ma co się tak męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zoładek

1 soda oczyszconza 0,5 łyżeczki popic przegotowana wodą stsowac  2 razy dziennie

Stosowac produkty zasadotworcze płatki migdałów koniecznie pojadac migdaly oslaniac zoladek

Imbir korzen zetrzec na tarce 0,5 łyżeczki +1 łyżeczka cynamonu przyprawa prymat stsowac kilka razy dziennie .

Z Ziol korzen lukrecji żuc mała dawke .  Koper włoski hermata ziola sypkie (koper jedna lyzka stolowa )

Tabletki dostepne bez recepty zawierajace slaz Neobianacid ziolowe przyjmowac ..

(farmaceutka , zielarka )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×