Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

PRZEMEK CO TY ODPISAŁEŚ W TAMTYM TEMACIE O JEDZENIU? BO JA NIE ZDĄŻYŁEM ODCZYTAĆ ZANIM JAKAŚ MENDA ZABLOKOWAŁA TEMAT

Polecane posty

Gość gosc

ja napisałem tamten temat i potem szedłem myć gary, potem oglądałem mecza i teraz dopiero chciałem sprawdzić i już se nie odczytam bo widze ze temat zablokowany

mnie nie stać na wołowinke tuńczyki łososie oliwki brokułki itd jak np Agatka zajada luksusowo ja jem skromnie polskie tradycyjne obiady i jest wlasnie kwestia czy na uboższej diecie można zbudować mase mięsniową, bo ty jednak masz niezłą klate i bicka więc powiedz co ty jesz, bo ponoć też jadasz skromnie więc chyba jednak można osiągnąć mięsnie a wcale nie trzeba codziennie jeść wołowiny piersi z kurczaka i niewiadomo czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość gosc napisał:

ja napisałem tamten temat i potem szedłem myć gary, potem oglądałem mecza i teraz dopiero chciałem sprawdzić i już se nie odczytam bo widze ze temat zablokowany

mnie nie stać na wołowinke tuńczyki łososie oliwki brokułki itd jak np Agatka zajada luksusowo ja jem skromnie polskie tradycyjne obiady i jest wlasnie kwestia czy na uboższej diecie można zbudować mase mięsniową, bo ty jednak masz niezłą klate i bicka więc powiedz co ty jesz, bo ponoć też jadasz skromnie więc chyba jednak można osiągnąć mięsnie a wcale nie trzeba codziennie jeść wołowiny piersi z kurczaka i niewiadomo czego

Pokazał zdjęcie swoich fekaliów na talerzu smakosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość gosc napisał:

ja napisałem tamten temat i potem szedłem myć gary, potem oglądałem mecza i teraz dopiero chciałem sprawdzić i już se nie odczytam bo widze ze temat zablokowany

mnie nie stać na wołowinke tuńczyki łososie oliwki brokułki itd jak np Agatka zajada luksusowo ja jem skromnie polskie tradycyjne obiady i jest wlasnie kwestia czy na uboższej diecie można zbudować mase mięsniową, bo ty jednak masz niezłą klate i bicka więc powiedz co ty jesz, bo ponoć też jadasz skromnie więc chyba jednak można osiągnąć mięsnie a wcale nie trzeba codziennie jeść wołowiny piersi z kurczaka i niewiadomo czego

On nie jest umięśniony tylko wychudzony

imgur.com/a/ubwWqFT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ZA MAŁEGO MASZ PRZEMEK. PRZYKRO MI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, przemek 091 napisał:

TO ODPISAŁEM ŻE TY CHLASZ ZA PIENIĄDZE SIOSTRY GDYBY NIE ONA TO BYŚ W DWA DNI ZDECHŁ Z GLODU

JA JEM OKOŁO PÓŁ KG RYŻU DZIENNIE

hodujesz ten ryż?

lepiej ze nie masz pieniędzy bo i tak byś wszystko na alkohol przeejebał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no dobra ale skończ mi dowalać, tylko odpowiadaj na pytania

owszem chlam za kase siostry i gdyby nie ona to bym był bezdomnym ktory chdzi glodny albo gdyby nie ona to juz dawno bym sie obwiesił ale nie o tym jest temat więc sie nie nakręcaj...

a te pół kilo ryżu to już ugotowane? czy pół kilo suchego? bo to po ugotowaniu jest gdzieś 2kg bo ryż tak rośnie czterokrotnie

a na śniadanie kolacje też ryż jesz? ale z czymś jesz ten ryż czy jak? chociaż cukrem sobie posypujesz czy jak? tu sie nie ma co wstydzić i obrażać, ja wcale nie jem jakoś luksusowo, staram sie żyć najtańszym kosztem, chleb, pyry, tanie mięso z promocji, ryby to ja raz w roku jem na święta, a kiedyś jeszcze za wcześniejszych lat to w domu rodzinnym nieraz bieda była i mama na zeszyt musiała robić zakupy i sie jadło pyry z cebulą czy kluchy, byle najtaniej, byle zapchać brzuchy, a co ty myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, przemek 091 napisał:

Kupuje w sklepie 

Prędzej na narkotyki

Ćpanie zawsze źle się kończy. Niedawno jednego takiego podobnego do ciebie zastrzelili w koninie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Agatka Czepek napisał:

Teraz przyszlo 3 k za prad za pol rolu dlatego 

Jak można kaleko tyle za prąd płacić, ogrzewanie elektryczne?. Ja za dwa miesiące średnio wydaje na prąd~150 zł co daje 450 na pół roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

apropo ćpania wyjazdy na emigracja do holandia to przemek obejrzyj proszę ten krótki filmik i zaufaj Chrystusowi

www.youtube.com/watch?v=CMsI-1JaNyI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jak można kaleko tyle za prąd płacić, ogrzewanie elektryczne?. Ja za dwa miesiące średnio wydaje na prąd~150 zł co daje 450 na pół roku:D

3k koron kiblarzu czyli 1200zł na pół roku to masz 200zł na miesiąc na 2 osoby więc wcale nie tak dużo, zwłaszcza że to dom a nie mała kawalerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

PRZECIEŻ TEN ... POWIĘKSZA BICEPSY W PHOTOSHOPIE NA INNYCH FOTACH WYGLĄDA JAK WYCHUDZONY SZCZUR Z ŁAPAMI JAK DZIEWCZYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

3k koron kiblarzu czyli 1200zł na pół roku to masz 200zł na miesiąc na 2 osoby więc wcale nie tak dużo, zwłaszcza że to dom a nie mała kawalerka

Zaloguj sie smakosz kaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

PRZECIEŻ TEN ... POWIĘKSZA BICEPSY W PHOTOSHOPIE NA INNYCH FOTACH WYGLĄDA JAK WYCHUDZONY SZCZUR Z ŁAPAMI JAK DZIEWCZYNA

prawda to jest chudy szczur dlatego jest prawiczkiem.

//imgur.com/a/ubwWqFT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A skąd masz pieniądze na ryż? Przecież nie pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, przemek 091 napisał:

kaleko ona mieszka w szwecjii a nie w koninie

Ch,ujowo w kraju ciapków mieszkać ja tam bym sie nie zamienił. A ty kaleko uszata ile masz za prąd do płacenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, przemek 091 napisał:

Pół kg suchego po ugtowaniu ma więcej

Sam jem ten ryż o różnych porach dnia jak jestem głodny to jem

Może i miałeś biede w domu ale twoja siostrą się ogarnęła i ma kupe kasy a ty jesteś i będziesz dziadem zawsze

jak zwykle nie omieszkałeś mi dowalić, post bez dowalenia postem straconym prawda? przestań Przemek w końcu...

obejrzyj tamten filmik, prosze Cie

a co do tego ryżu, to długo już tak ciągniesz na samym ryżu? boje się o Ciebie przyjacielu żebyś czasem nie popadł w jakąś awitaminoze albo jeszcze coś gorszego, bo to jednak jest jednostajna dieta i to praktycznie same węglowodany, ani troche warzyw, ani troche mięsa, ani witamin, ani minerałów, żebyś czasem sie nie rozchorował od tego, a może i nawet już obserwujesz jakieś braki w swoim ciele przez taką jednostajną diete? chociaż przemek witaminy sobie kup za 5zł na miesiąc i jakoś to próbuj wyrównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, przemek 091 napisał:

Ludzie mi dają

Z mopsu?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, przemek 091 napisał:

Ja mam ok 100 zł za 2 miesiące

Pewnie miałbym mniej niż ta stówa kaleko gdyby nie bojlery elektryczne. Chyba ze przestać sie myć albo w zimnej wodzie, ale wtedy jaja sie skurczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijany
Przed chwilą, Gość Bicku napisał:

Z mopsu?  

Jakub G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, przemek 091 napisał:

Smakosz od 12 miesięcy ja już popadłem bo czuję się strasznie ale wole jeść ten ryż niż być głodnym latem były dni że 3 dni nic nie jadłem

A mięśnie skąd byś miał głodując?  No chyba że to star zdjęcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMAKOSZ

CZEMU KUPA ŚMIERDZI I MA BRĄZOWY KOLOR ? MÓJ PIES ROBI RÓŻOWA KUPĘ TO NIE FAIR MÓJ KOT MA TRZY GŁOWY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, przemek 091 napisał:

Nie stoje pod sklepem i proszę o pieniądze

ponoć boisz sie ludzi a stoisz pod sklepem i prosisz o pieniadze? wymysl lepsza bajeczke bo ta nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijak
Przed chwilą, Gość gość napisał:

ponoć boisz sie ludzi a stoisz pod sklepem i prosisz o pieniadze? wymysl lepsza bajeczke bo ta nie przejdzie

Mam Nokię a chciałbym mieć i phona ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Agatka Czepek napisał:

Ostatnie fajki moje to sa .... i moze lepiej rzuce palenie

I tak już masz zdrowie zrujnowane kaleko, pal dalej nie rzucaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dobra przemo, hejtuj sobie dalej, nawet pogadać z tobą nie idzie, ty sie jednak nigdy nie zmienisz chłopie, ten jad cie w końcu cie w końcu z/a/b/i/je od środka

dobranoc wszystkim, ide w kime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, przemek 091 napisał:

To się nie myj nie masz dziewczyny to możesz śmierdzieć

Ty też nie masz i nigdy nie biędziesz miał prawiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, przemek 091 napisał:

Nie stoje pod sklepem i proszę o pieniądze

PRZESTAŃ KŁAMAĆ DUSIGROSZU PO PROSTU CI SZKODA KASY NA JEDZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
2 minuty temu, przemek 091 napisał:

Nie stoje pod sklepem i proszę o pieniądze

Wtf? Ja bym tak nie mógł.  I za tą wyżebraną kasę niby ryż kupujesz?  żadnego alko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Bicku napisał:

Wtf? Ja bym tak nie mógł.  I za tą wyżebraną kasę niby ryż kupujesz?  żadnego alko? 

Normalny żebrak za wszystko co dostanie kupuje akohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak sie nie ma miedzi to sie na dupie siedzi a agatka mimo ze nie ma forsy to wymagania ma ogromne a to sandalki (zima jest a tej sie sandaly marzą) a to drogie sushi bo tanie żarcie to to nie jest a to fryzjerek bo przecież paniusia musi sie fryzować. Jakbyś wiedziała co to bieda to byś każdy grosz szanowała a nie szastała na głupoty ostatnie pieniądze rozwydrzona paniusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×