Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bakod

Internet stacjonarny Szczecin

Polecane posty

Gość bakod

Ktoś może mieszka w Szczecinie i ma sprawdzoną ofertę netu, która jest godna polecenia? To nie musi być jakieś full wypas łącze. Ważne, żeby po prostu to działało stabilnie. Jakieś sprawdzone marki albo pakiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabek

To dosyć duże miasto. Myślisz, że mieszkając np. w domku gdzieś na uboczu miasta masz takie same możliwości związane z netem, jak osoby mieszkające gdzieś w centrum w blokach? No nie masz... Więc najpierw konkretny adres, ulica, a w sumie liczy się nawet numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakod

No racja, ale nie podam tutaj adresu. W jaki sposób to można sprawdzić? Wiem, że u większości operatorów na stronach jest opcja sprawdzenia, czy pod danym adresem można mieć internet, ale nie da się wygodniej? Pewnie tam działają firmy, o których istnieniu nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabek

Przecież wystarczy PanWybierak, tj. porównywarka. Wprowadzasz tam wszystkie dane i masz pełne info podane na tacy. Tzn. wyświetlają ci wtedy, gdzie aktualnie jest dostępna dla ciebie oferta. Nie będziesz tak, że będziesz analizować opcje, które i tak nie są dostępne dla twojej lokalizacji. Moim zdaniem to mocne ułatwienie. Na liście ofert masz datę ostatniej aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakod

To wszystko jest na bank potwierdzone? Dziwne, bo nawet jak patrzę na strony operatorów, to nie wszędzie widzę opcję sprawdzenia dostępności usługi dla adresu. Na pewno może temu zaufać? Na tej podstawie kupowałeś, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszb

Nie wiem, czy wszystkie są zgodne z prawdą, ale kiedy my korzystaliśmy z tej porównywarki, to sprawdzaliśmy te oferty, który miały być dostępne dla naszej lokalizacji i wszystko się zgadzało, więc chyba coś w tym musi być, co nie? Ale przy pozostałych? Nie wiem, ale zakładam, że może być całkiem podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike

Toya będzie najlepszym wyborem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×