Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stara matka...

Duża różnica wieku Czy to ma sen?

Polecane posty

Gość stara matka...

Kochane, stara a głupia... Po 13 latach wpadłam... Jestem w 12 tygodniu ciąży, a córka we wrześniu skończyła 13 lat. Powiem szczerze, nie planowałam dla niej rodzeństwa i jestem przerażona. Czy u kogoś taka różnica jest i jakoś się ułożyło? Jak życie rodzinne, konkretnie relacje rozdzeństwa? Córka jeszcze nic nie wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja prosiła o rodzeństwo przez 8 lat odkąd skończyła 4. No i wypadło akurat na 12te urodziny. Bardzo kocha malucha i jest fajnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

skad wy macie takie chore rozkminy? co ma sie nie ułozyc? jakiego sensu oczekujesz? w ogole czy posiadanie dzieci ma sens? nie, droga zachcianka i problem przez cale zycie. Po co ? nie wiem. Bo natura...

jestes w ciazy i gratuluje, ciesz sie nia i wszystko bedzie ok. Starsza corka chce czy nie to bedzi emiec rodzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W bliskiej rodzinie dziecko urodziło się w momencie, gdy rodzeństwo miało 12 i 15 lat. Chłopiec ma dość obojętny stosunek, a dziewczynka została niańką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klll

A co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

A jak powiemy, ze nie ma sensu, zabijesz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas jest różnica 16 lat i jakoś się wszystko układa. Pewnie, że są dni lepsze i gorsze jak to w życiu bywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość stara matka... napisał:

Kochane, stara a głupia... Po 13 latach wpadłam... Jestem w 12 tygodniu ciąży, a córka we wrześniu skończyła 13 lat. Powiem szczerze, nie planowałam dla niej rodzeństwa i jestem przerażona. Czy u kogoś taka różnica jest i jakoś się ułożyło? Jak życie rodzinne, konkretnie relacje rozdzeństwa? Córka jeszcze nic nie wie..

A dlaczego boisz się córki i jej reakcji?To twoje życie.Dziecko jest,potem go nie ma .

Ralacje będą gorsze niż u tych z małą różnicą wieku,ale to od rodziców zależy czy w ogóle będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Bolek napisał:

Nastolatka będzie cię cieszyć z maluszka, pewnie będzie się nim opiekować ale wszystko do czasu, potem ich kontakty będą minimalne, za duża różnica wieku.

Śmieszni są tacy wróżowie i wróżki. Jakieś statystyki? Czy raczej szklana kula? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×