Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czemu mi się trafiła taka rodzina no czemu

Polecane posty

Gość Gość

Ojciec alkoholik, nigdy nie dawał na nas pieniędzy tylko przepijal albo dawał obcym ludziom czy swojemu bratowi. Matka mi pomagała wychowała mnie, ale nieraz musiałam się za nią wstydzić, od kiedy pamiętam jak tylko mnie nie było przegrzebala mi cały pokój, wszystko robi za moimi plecami, musiałam ja kryć przed urzędami. Brat kradł w domu, groził mi nie raz. Dziadkowie zawsze wytykali mi każdy błąd, ugotowalam obiad to nie smakował im. Posprzatalam im dom, dali mi 20 złotych to jeszcze rzucili hasło że tu nidomyte, tam kurz został. Potem przestałam juz do nich przychodzić bo okazało się że skoro mi płacą za sprzątanie to np toalety wogole już sami nie czyscili itp. Nie mogłam znieść niektórych widoków. Zarzucali że mało zarabiam bo miałam tylko pół etatu i rozpowiadali ludziom że nie mogę znaleźć sobie dobrej pracy. Do niczego się nie nadaje itd. Straciłam przez to mocno wiarę w siebie i swoje możliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia

Wspolczuje szczerze. Jednym jest dane, innym nie. Nie patrz do tylu. Mysl o sobie i o swoim zyciu. Wszystko zalezy od ciebie. Masz jakis zawod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
5 minut temu, Gość gwoli wyjasnienia napisał:

Wspolczuje szczerze. Jednym jest dane, innym nie. Nie patrz do tylu. Mysl o sobie i o swoim zyciu. Wszystko zalezy od ciebie. Masz jakis zawod?

Zawód miłosny...🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgość

Rodziny się nie wybiera!! Ja jestem sam jak palec, a brat ma kochającą żonę i syna a leży po udarze i wymaga rehabilitacji. Czy to nie ja powinienem być na jego miejscu tak się zastanawiam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@

Dawał bratu, jeśli już 😉. Nie pisze , nie mówi się — dawał bratowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu
1 minutę temu, Gość M...@ napisał:

Dawał bratu, jeśli już 😉. Nie pisze , nie mówi się — dawał bratowi

Ortografia jest w obecnym swiecie juz tylko sugestia (sic!). Dziewczyna ma ewidentnie powazniejsze problemy. Troche empatii dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiko

NIe załamuj się, uwierz w szczęście

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAja77

Teraz dosyć łatwo jest znaleźc pracę. Weź się w garść i do przodu. Każdy może znaleźć słabe strony swojej rodziny, przywołać przykre wspomnienia. NIgdzie nie jest idealnie. Pracuj nad sobą i swoim szczęściem, znajdź pracę, usamodzielnij się, czytaj przyjemne książki, dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×