Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Gdzie zrobię biorezonans komórkowy na śląsku?

Polecane posty

Gość Marta

Chciałabym się przebadać na obecność glisty ludzkiej. Czy wiecie gdzie taki biorezonans wykonam w Katowicach i okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

A dlaczego akurat biorezonans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Rzetelne wyniki z kału można uzyskać dopiero po 2-3 miesiącach, badanie z krwi też mogę zrobić, ale mogę uzyskać wynik fałszywie ujemny. Dlatego wolę przeprowadzić badanie za pomocą biorezonansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateooo

Biorezonans to pseudomedycyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateooo
1 godzinę temu, Gość Marta napisał:

Rzetelne wyniki z kału można uzyskać dopiero po 2-3 miesiącach, badanie z krwi też mogę zrobić, ale mogę uzyskać wynik fałszywie ujemny. Dlatego wolę przeprowadzić badanie za pomocą biorezonansu.

Nie lepiej wdrożyć leczenie jesli masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Nie mam pojęcia gdzie takie badanie możesz przeprowadzić, ale może wpisz w google biorezonans katowice i coś bankowo znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Sprawdź Vitalea w Kato, mają profesjonalny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Dnia 20.11.2019 o 21:47, Gość Marta napisał:

Chciałabym się przebadać na obecność glisty ludzkiej. Czy wiecie gdzie taki biorezonans wykonam w Katowicach i okolicach?

Marta zrób go w firmie Helimed w Opolu w szpitalu na Wodociagowej, Opole to Historyczna stolica Górnego Śląska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia

Śląsk to Śląsk, jednak nie chciałoby mi się jechać do Opola, skoro Katowice i okolice mają tyle sporo placówek, w których możesz zrobić biorezonans komórkowy. Swoją drogą Marta, zdecydowałaś się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Zapisałam się do vitalei, czekam na biorezonans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrum Zdrowia

Zapraszamy serdecznie do centrum-zdrowia.eu mieszczącym się w centrum Katowic. Posiadamy długoletnie doświadczenie w diagnostyce oraz terapii.

____________________________________________________________________________________________________________

 

Wyrok sądu: biorezonans jest skuteczny

Po sporze prawnym, który trwał aż 5 lat, wyrokiem Krajowego Sądu Najwyższego w Monachium z dnia 14 maja 2009 r. (nr sprawy: 6 U 2187/06) uzyskano zezwolenie na udzielanie klientom, terapeutom oraz opinii publicznej następującej informacji za pomocą biorezonansu można przeprowadzać bezbolesne testy alergiczne oraz terapie lecznicze pozbawione skutków ubocznych. Tym samym Związek Społecznej Konkurencji (Verband Sozialer Wettbewerb e.V.) przegrał wytoczony proces o zaniechanie szkodliwych praktyk przeciwko firmie Regumed GmbH. Związek ten domagał się w pozwie zakazania reklamy terapii biorezonansowej, argumentując to niedorzeczną koncepcją terapeutyczną, która nie spełnia oczekiwań.Krajowy Sąd Najwyższy w Monachium wydał pozytywny wyrok na rzecz terapii biorezonansem opierając się głównie na szczegółowej dokumentacji firmy Regumed dotyczącej praktycznych przykładów terapeutycznych - posiadających uzasadnienie naukowe. Co więcej, wyrok ten należy brać pod uwagę jako pozytywny nie tylko dla obszaru z zakresu biorezonansu, ale całej medycyny naturalnej. Ukazał on, że terapie oraz diagnostyka, których mechanizmy czasem nie są wytłumaczone do końca w obliczu nauk przyrodniczych czy medycyny konwencjonalnej, powinny zostać docenione dzięki uzyskiwanym rezultatom poprawy stanu zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×