Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorota

Wiecie co kobiety, spotkałam się z Dragonem

Polecane posty

Gość Dorota

I to fajny facet jest w realu. Polecam każdej jego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

On jest wolny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Dorota napisał:

I to fajny facet jest w realu. Polecam każdej jego. 

Poważnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Poważnie? 

No.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A jak wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A jak wyglada ?

Gruby, łysy po 60. Ale gada całkiem ok. On jest nieszczęśliwy trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

I niski ma 160 cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Wygląd na nie, ale se pogadać czemu nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
27 minut temu, Gość Dorota napisał:

I to fajny facet jest w realu. Polecam każdej jego. 

Mężczyzna to nie przedmiot,by polecać go każdej jak s.u.kie.nke w sklepie,bo to,że leży dobrze na Tobie nie znaczy,że będzie ładnie leżała na innej😊Faceci też mają swoje uczucia i tekst w stylu-polecam każdej jego świadczy,że ten ktoś jest jak rzecz o szerokim zastosowaniu.🤔A w życiu nie chodzi o to,by polecać wszystko innym..bo to co ciekawe ,oryginalne warto zachować czasem dla siebie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
2 minuty temu, Spokojne myśli Doroty napisał:

Mężczyzna to nie przedmiot,by polecać go każdej jak s.u.kie.nke w sklepie,bo to,że leży dobrze na Tobie nie znaczy,że będzie ładnie leżała na innej😊Faceci też mają swoje uczucia i tekst w stylu-polecam każdej jego świadczy,że ten ktoś jest jak rzecz o szerokim zastosowaniu.🤔A w życiu nie chodzi o to,by polecać wszystko innym..bo to co ciekawe ,oryginalne warto zachować czasem dla siebie 😉

Oj tam, nie czepiaj się tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Dorota napisał:

Oj tam, nie czepiaj się tak. 

Nie czepiam..doceniam,że nie oceniasz po  wyglądzie, tylko widzisz,że fajnie się z nim rozmawia. Niektóre  kobiety straciły tą zdolność patrzenia na mężczyzn głębiej ..Tak  trzymaj😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
3 minuty temu, Spokojne myśli Doroty napisał:

Nie czepiam..doceniam,że nie oceniasz po  wyglądzie, tylko widzisz,że fajnie się z nim rozmawia. Niektóre  kobiety straciły tą zdolność patrzenia na mężczyzn głębiej ..Tak  trzymaj😁

I bez kasy, bo roboty ni ma, chętne tez nie mogą patrzeć na kasę. Tylko co wew. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Dorota napisał:

I bez kasy, bo roboty ni ma, chętne tez nie mogą patrzeć na kasę. Tylko co wew. 

Pracę można  zawsze znaleźć,a jak to potrwa to będziesz go wspierać,a to zbliża ludzi 😊 ..Ale to jaki jest człowiek, jego charakter jest cenniejsze od grubości portfela.Nie patrz na  to co materialne,ale na to co ludzkie..A jak fajnie z nim się rozmawia to masz szansę na  wyjątkową  relacje,na przegadane dni i noce o wszystkim,na rozmowy i marzeniach i potrzebach i już wtedy tylko krok do pięknej starości razem i rozmów o życiu, o sobie .. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy
6 minut temu, Spokojne myśli Doroty napisał:

Pracę można  zawsze znaleźć,a jak to potrwa to będziesz go wspierać,a to zbliża ludzi 😊 ..Ale to jaki jest człowiek, jego charakter jest cenniejsze od grubości portfela.Nie patrz na  to co materialne,ale na to co ludzkie..A jak fajnie z nim się rozmawia to masz szansę na  wyjątkową  relacje,na przegadane dni i noce o wszystkim,na rozmowy i marzeniach i potrzebach i już wtedy tylko krok do pięknej starości razem i rozmów o życiu, o sobie .. 😊

Weź mnie najdroższa😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
31 minut temu, Gość Tajemniczy napisał:

Weź mnie najdroższa😉.

Była już akcja  "Przygarnij kropka", głośno jest o akcji przygarnij psa  lub kota..A tu mamy nową "Przygarnij Tajemniczego  "😁Mam problem, czy wziąć ze schroniska kafe Dragona,co ma fajne wnętrze..czy Tajemniczego,co ma dużo tajemnic..??Ale  może przy bliższym poznaniu też zyska i okaże się,że jest ciekawy w środku 😉idzie zima,któregoś trzeba ogrzać ciepłem..ale którego 🤔😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD

ciebie sie czytać nie da Dorothy, tak pierniczysz na każdy temat i rozwadniasz sie że głowa bolyy, boje sie jaka jesteś w realu. klekleklekleklekelkleekl woda jest błękitna, niebo piękne, trawa zielona, wiatr wieje hehehe 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość KEK XD napisał:

ciebie sie czytać nie da Dorothy, tak pierniczysz na każdy temat i rozwadniasz sie że głowa bolyy, boje sie jaka jesteś w realu. klekleklekleklekelkleekl woda jest błękitna, niebo piękne, trawa zielona, wiatr wieje hehehe 😄 

Fakt lepiej  być głupia jak Agatka bo blonynki maja źle albo inne kicie,tęsknię,widziałeś dzisiaj  😂😂😂😂każdy  lubi co lubi,jeden głupie drugie normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Fakt lepiej  być głupia jak Agatka bo blonynki maja źle albo inne kicie,tęsknię,widziałeś dzisiaj  😂😂😂😂każdy  lubi co lubi,jeden głupie drugie normalne 

O patrzta Dorota sugeruje, ze jest mundra. Jaka cwaniara, no bardzo mundra jesteś, pisz dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość KEK XD napisał:

ciebie sie czytać nie da Dorothy, tak pierniczysz na każdy temat i rozwadniasz sie że głowa bolyy, boje sie jaka jesteś w realu. klekleklekleklekelkleekl woda jest błękitna, niebo piękne, trawa zielona, wiatr wieje hehehe 😄 

ale ta Dorothy od myśli to raczej nie autorka tego tematu to masz rację tu bełkot,a ta od myśli zdania poprawnie składa 😝widzieć rzeczy takimi jakie są to lepsze niż udawać kicie , a tu ich pełno na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Fakt lepiej  być głupia jak Agatka bo blonynki maja źle albo inne kicie,tęsknię,widziałeś dzisiaj  😂😂😂😂każdy  lubi co lubi,jeden głupie drugie normalne 

A ja wole Agatke jak ciebie, taka memla w życiu jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

ale ta Dorothy od myśli to raczej nie autorka tego tematu to masz rację tu bełkot,a ta od myśli zdania poprawnie składa 😝widzieć rzeczy takimi jakie są to lepsze niż udawać kicie , a tu ich pełno na kafe

O jak  słodzi. Skocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Agatka jest ładna, a ty stary pasztet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD

a ja wole siebie xD huhuhu jak Maleńczuk śpiewał xD

bekla, a wiecie, że znam osobiście gitarzyste pudelsuf? xD fajny ziomek xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD

i jeszcze w rewolwerze grał xD a i dwóch aktorów też znam xD bekla xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD

Andrzej opowiadał jak Maleńczuk sie napierdooolił herą w studiu, i z Korą nie mogli nagrać kawałka xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja wole Agatke jak ciebie, taka memla w życiu jesteś. 

Na szczęście nie będziesz miał okazji mnie poznać,bo byś się zdziwił jaką jestem 😁Mam na  tyle odwagi,ze pisze  z zalogowanego nicku.Nie ja  temat zakładałam,ale fajnie,że imię  Dorota wzbudza takie sensacje. Bawcie  się, ja do pracy zmykam.. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD
Przed chwilą, Spokojne myśli Doroty napisał:

Na szczęście nie będziesz miał okazji mnie poznać,bo byś się zdziwił jaką jestem 😁Mam na  tyle odwagi,ze pisze  z zalogowanego nicku.Nie ja  temat zakładałam,ale fajnie,że imię  Dorota wzbudza takie sensacje. Bawcie  się, ja do pracy zmykam.. 😁

no zmykaj xD tylko nie pisz znowu z firmowego IP xD bo w tym instytucie cie wyhaczą xD tam macie podobno specjalną jednostkę do wykrywania niepożądanych akcji w sieci i innych jakichś włamów chójów mujów xD

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość KEK XD napisał:

no zmykaj xD tylko nie pisz znowu z firmowego IP xD bo w tym instytucie cie wyhaczą xD tam macie podobno specjalną jednostkę do wykrywania niepożądanych akcji w sieci i innych jakichś włamów chójów mujów xD

pzdr

Dziękuję  za troskę,zapamiętam 😊zresztą za chwilę będzie blokada na wszystkich komputerach pracowników, więc moje IP to nie będzie moje IP😋Jak dobrze,że są jeszcze tacy ludzie na świecie jak Ty,którzy oświęcą innych..Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD
8 minut temu, Spokojne myśli Doroty napisał:

Dziękuję  za troskę,zapamiętam 😊zresztą za chwilę będzie blokada na wszystkich komputerach pracowników, więc moje IP to nie będzie moje IP😋Jak dobrze,że są jeszcze tacy ludzie na świecie jak Ty,którzy oświęcą innych..Pozdrawiam 

czymam renke na pulsie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×