Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cantara

Żele intymne

Polecane posty

Gość Cantara

Szukakm opinii o żelach intymnych MOje doświadczenia nie są duze, jednak zdecydowanie nie pasują mi zele czerwone rozgrzewające ( czy Was również tak pieka). O wiele lepsze są te zielone, które niby chłodzą ale jednak równiez nie jest tak przyjemnie. 

Nie probowałam jeszcze żelu durex o Warto? Czy jednak unimil? Co polecicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solera

Rozgrzewające pieką jeśli masz jakieś obtarcia. Ogolnie kwesia gustu. Moja panna czasami lubi chociaz głównie wybieramy innego rodzaju zele. Takie które zwiększaja ukrwienie okolic intymnych oraz daja lepsze odczucia. Durex o miałam dobre kilka lat temu, nie wiem czy obecnie jest w sprzedaży. Był dość fajny, ostatnio jednak kupiłam sobie nową wersję, mianowicie durex intense i jednak nie przypadl mi do gustu.. O wiele lepiej będzie jak kupisz sobie libi gel. W o wiele lepszy sposób poprawia wrażenia, okolice tam na dole są o wiele lepiej ukrwione. Seks jest przyjemniejszy. Jeszcze niezły jest be lover, ale tylko jeśli potrzebujesz wiekszego poślizgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantara

Poślizg jest 😉 Chodzi tutaj o lepsze odczucia. Lubimy testować nowe rzeczy. Szczególnie żele. O tym piszesz? libigel.pl/libigel-opinie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solera

Tak, tak Dokładnie o tym zelu. Jeden z lepszych ( dobrze, że dobrze zgrywa się z gumą, jest na bazie wody tak więc się nie klei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
30 minut temu, Gość solera napisał:

Tak, tak Dokładnie o tym zelu. Jeden z lepszych ( dobrze, że dobrze zgrywa się z gumą, jest na bazie wody tak więc się nie klei.

 Myślę ze nie trafiłaś  na odpowiedniego mężczyznę. Mądry kochanek tak by cię nakręcił że miałabyś "soków" aż za dużo, co umiejętnie zredukowałby jego język 😉 No i po co byłby ten żel??? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna

są rakotwórcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×