Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Muuuuaaaaa

Szlag mnie trafia na zwolnieniu

Polecane posty

Gość Muuuuaaaaa

Od dwóch tygodni jestem na zwolnieniu, jestem w 4 miesiącu ciąży. I szczerze to szlag mnie trafia i choć staram się nad sobą panować to jestem zła na mojego faceta że wraca z pracy wesoły, zadowolony a ja siedzę w domu i gotuję obiady. Dodatkowo wkurza mnie fakt że zwolniła się u nich stara księgowa i zatrudnili młoda 25-letnia dziewczynę, a mój facet jest kierownikiem więc ciągle z nią siedzi bo musi ją szkolić. Nie wspomnę że z powodu mojego częstego złego samopoczucia nasz seks praktycznie nie istnieje. Do dupy to wszystko, czasami żałuję że zdecydowalam się na 2 dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Mój codziennie wraca szczęśliwy z pracy. Ja w domu z 2 dzieci, czasem nic mi się nie chce, ahh życie. Kiedyś będzie lepiej. Ja czuję się bardziej uwiązana niż jak byłam mała. A co mogę zrobić z dwójką małych dzieci, pójść na plac zabaw na przykład. Ja wiem, że to fajne i te sprawy, ale czasem mam dość. 

Czemu jesteś na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muuuuaaaaa

Bo moja praca polegała na jeżdżeniu busem i rozwozeniu towaru do klientów, czasem musiałam sporo się nadźwić, nie chciałam ryzykować. A teraz myślę że mogłam jeszcze pracować, nie dla mnie siedzenie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muuuuaaaaa

Nadzwigać oczywiście miało być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzieci niestety komplikuja życie. Mnie ostatnio dopadło jakies przemęczenie i siedzę gapiac sie w komputer. Dwie prace, dwoje dzieci, dom a ja mam ochotę krzyczeć do wszystkich zeby Sprdlali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muuuuaaaaa

Chociaż masz pracę.. Mogłam jeszcze popracować, tak teraz myślę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×