Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delikwnet

Pochwalcie się co w tym roku udało wam się osiągnąć? jaki ten rok był dla was?

Polecane posty

Gość delikwnet

bo dla mnie to kolejny beznadziejny rok, w którym stoje w miejscu, w ktorym oczywiscie nie uprawialem seksu, nie mialem zadnej kobiety i zylem non stop samotnie w beznadzieji i nudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I pare innych

Zrobilam upragniony kurs ceramiki, stawiam dom, chodze na prawko, przeczytalam ksiazki te co chcialam I pare innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergreg

kobiety maja latwiej w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss świata

Odnalazłeam samą siebie,odkryłam swoją wartość. I dzisiaj wiem że bardzo dużo mogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregerg

Pochwalcie się co w tym roku udało wam się osiągnąć? jaki ten rok był dla was?

co udalo mi sie osiagnac? jedno wielkie GO.WNO

jaki ten rok byl? CH)J)WY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Związek, zaręczyny, rozpoczęcie technikum, jego zdrada, zerwanie zaręczyn, wegetacja, załamanie, oblanie egzaminu, brak sesu życia, brak motywacji i chęci do czegokolwiek .. 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
15 minut temu, Gość Miss świata napisał:

Odnalazłeam samą siebie,odkryłam swoją wartość. I dzisiaj wiem że bardzo dużo mogę. 

Przykładowo co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zreczylam się mam cudownego faceta 🙂 a z tych złych straciłam pracę, do końca roku muszę czekać na odp w sprawie nowej czy mnie przyjmują i żyje w stresie. Ogólnie pół na pół. Aaa i schudłam 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja akurat niestety znów kilo do góry ale to tyle z minusów.

Tylko dwa razy przez cały rok pokłuciłem się z żoną, po prostu mi się nie opłaca za dużo seksu ucieka. Za pierwszym razem 5 sza 2 drugim 3 dni bez seksu reszta dni ostatniego roku wykorzystana czasami dwa razy. Zrobiłem kolejną inwestycję tym razem za prawie 800 tysięcy z czego 300 tysięcy to kredyt. Finalizuje następną inwestycję za prawie 900 tysięcy.  Generalnie żyć nie umierać i boję się tylko że to właśnie moje 5 minut w życiu i kiedyś się skończy.

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie udało

mi się udało wyzwolić z tego upośledzonego patriarchalnego społeczeństwa i przestać się przejmować co kto o mnie myśli i jak ekstrawertyczni idioci mnie odbierają, totalnie mi to zwisa teraz. Stąd brak depresji, niepokoju, mam zwyczajnie wy...e. A i wreszcie skumałam że mężczyznom bliżej do zwierząt niż do ludzi i oni zwyczajnie rodzą się lekko upośledzeni. To natura niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny

jak poprzedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co masz do nad mężczyzn ogulnie . 

Niektóre kobiety to dzi.ki ale ja nie uogulniam. Znalazłem niezłą i się dogadujemy.

Tomasza wina że macie takich chu.owych facetów same takich szukacie ...... nieprawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

To był rok wyzwań i zmian, nie wszystkich udanych, ale jednak niczego nie żałuję. Generalnie był dobry, nie jakiś rewelacyjny bo bywały lepsze, ale dobry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowany94

Udało mi się napisać pierwszy artykuł naukowy w życiu, zarobić pierwsze pieniądze, ale generalnie to był (jest) bardzo słaby rok. Konflikty rodzinne, ciągły brak powodzenia u przedstawicielek płci pięknej, nawał obowiązków, brak towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Pozbyłem się chwastów z empatiom godnom zadośćuczynienia,ale nie doszło do pospolitego ruszenia...😇😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda lisica
3 minuty temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

Pozbyłem się chwastów z empatiom godnom zadośćuczynienia,ale nie doszło do pospolitego ruszenia...😇😊

Cześć Szarik😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
5 minut temu, Gość ruda lisica napisał:

Cześć Szarik😜

Pan Bóg stworzył rudego,żeby uważać na niego...🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×