Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inga

Ślub po 8 miesiącach

Polecane posty

Gość inga

Co sądzicie o ślubie po 8 miesiącach znajomości? Zdecydowałybyście się na coś takiego? Jakie jest wasze zdanie. Pytam, bo moja koleżanka się na taki zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

2 lata telefonicznej znajomosci, 2 spotkania, slub i 13 lat razem. Szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

2 lata telefonicznej znajomosci, 2 spotkania, slub i 13 lat razem. Szczesliwi.

Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość inga napisał:

Co sądzicie o ślubie po 8 miesiącach znajomości? Zdecydowałybyście się na coś takiego? Jakie jest wasze zdanie. Pytam, bo moja koleżanka się na taki zdecydowała.

Ja zaszłam w ciążę po 5 miesiącach znajomości 😄 na ślub zdecydowaliśmy się jak syn urodził się i bierzemy w czerwcu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja zaszłam w ciążę po 5 miesiącach znajomości 😄 na ślub zdecydowaliśmy się jak syn urodził się i bierzemy w czerwcu 🙂

A założyłam ten temat, bo inni nasi znajomi uważają, że to za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kogo obchodzi co uważają sobie znajomi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A kogo obchodzi co uważają sobie znajomi???

Racja, tylko wiesz jak wszyscy mówią że za szybko to siłą rzeczy zaczynasz się nad tym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire
3 minuty temu, Gość inga napisał:

A założyłam ten temat, bo inni nasi znajomi uważają, że to za szybko.

Jak się dobrze zastanowisz,  a nawet bez zastanawiania 😉 to każdy "inny" uważa "inaczej". 

Nikt na świecie nie ma tych doświadczeń co Ty, tych przeżyć, tych przekonań, tych uczuć w danej sytuacji. 

Słuchaj swojego Serca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość inga napisał:

A założyłam ten temat, bo inni nasi znajomi uważają, że to za szybko.

Ja myślę że w życiu różnie to bywa. Ja też wychodziłam z założenia że ślub to minimum po ilus tam latach, a tu niespodzianka... ciąża, chyba jeszcze gorzej :D, po tak krótkim czasie. Uważałam że to za wcześnie bo nie nacieszyliśmy się sobą tak jak trzeba itp. i coś w tym jestem, ale kochamy się mimo wszystko bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Dlaczego za szybko. Ja wyszłam za mąż po 3 miesiącach. Nic nas nie zmuszało do szybkiego ślubu. Jesteśmy razem ponad 20 lat. Zrobiłabym to samo jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja myślę że w życiu różnie to bywa. Ja też wychodziłam z założenia że ślub to minimum po ilus tam latach, a tu niespodzianka... ciąża, chyba jeszcze gorzej :D, po tak krótkim czasie. Uważałam że to za wcześnie bo nie nacieszyliśmy się sobą tak jak trzeba itp. i coś w tym jestem, ale kochamy się mimo wszystko bardzo.

W sumie w życiu nie da się wszystkiego zaplanować, ale ogólny plan życia tak. W sumie oboje mają pracę, gdzie mieszkać, więc w sumie po co by długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga
1 minutę temu, Gość Zzz napisał:

Dlaczego za szybko. Ja wyszłam za mąż po 3 miesiącach. Nic nas nie zmuszało do szybkiego ślubu. Jesteśmy razem ponad 20 lat. Zrobiłabym to samo jeszcze raz

Ja tak nie uważam, tylko teraz wszyscy chodzą ze sobą po kilka lat i może stąd to zdziwienie u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

9 mc., mielismy , byliśmy młodzi ( 19-29lat), w tym roku obchodzimy 25-lecie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
1 minutę temu, Gość kkk napisał:

9 mc., mielismy , byliśmy młodzi ( 19-29lat), w tym roku obchodzimy 25-lecie 🙂

kurcze, ten telefon 🙂 , bez "mieliśmy" a wiek to 19 i 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość inga napisał:

Gratuluję.

Dzięki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość inga napisał:

Co sądzicie o ślubie po 8 miesiącach znajomości? Zdecydowałybyście się na coś takiego? Jakie jest wasze zdanie. Pytam, bo moja koleżanka się na taki zdecydowała.

a co ma to do rzeczy? To dość długi czas. Rozpadają się małżeństwa gdzie przed ślubem byli ze sobą bardzo krótko i bardzo długo. Nie ma reguły. Zresztą to nie twoja decyzja, tylko koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga
7 minut temu, Gość gość napisał:

a co ma to do rzeczy? To dość długi czas. Rozpadają się małżeństwa gdzie przed ślubem byli ze sobą bardzo krótko i bardzo długo. Nie ma reguły. Zresztą to nie twoja decyzja, tylko koleżanki.

W sumie racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

U mnie wyglądało to tak: od razu wiedzieliśmy ,ze jesteśmy dla siebie . Oboje po przejściach . Człowiek już wie czego chce. Zaręczyny po 4 miesiącach , ślub po roku znajomosci ( Jakoś 9 miesięcy po zaręczynach) . Siostra i koleżanki mówiły mi żebym uważała i nie działała impulsywnie ,ze to za szybko ,ze trzeba się lepiej poznać itp . Powiem Wam ,ze dziś jestem BARDZO szczęśliwa i nie żałuje tamtych szybkich decyzji 😉 . Teraz po dwóch latach oczekujemy naszego pierwszego dziecka . Oczywiście przez ten czas poznaliśmy swoje wady i ogólnie siebie lepiej na codzień ale dalej się bardzo Kochamy i nie mamy siebie dość 😉 . Może Twoja koleżanka po prostu czuje , ze to ten właściwy i nie wacha się . Powiem Ci ,ze to uczucie jest bardzo potrzebne . Ta pewność ,ze to na pewni to. Ja przy swoim pierwszym długim 10 letnim związku który skończył się ślubem a potem rozwodem nie czułam się nigdy tak pewnie przy partnerze jak czuje się teraz . To z moim drugim Mężem od razu wiedziałam ze chce być , tworzyć dom i założyć rodzine .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Tak. Gdy spotkałam mojego męża odrazu wiedziałam że to on. I gdyby na drugi dzien mi się oświadczył to wzięli byśmy ślub bez wahania. Wzięliśmy go jednak po roku. Jesteśmy 12 lat po ślubie 13 razem. Szczęsliwsi z każdym dniem ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga

Czyli jednak intuicja rzadko zawodzi. Cieszę się, że jest tak dużo osób, którym szybki ślub wyszedł na dobre.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
25 minut temu, Gość inga napisał:

Czyli jednak intuicja rzadko zawodzi. Cieszę się, że jest tak dużo osób, którym szybki ślub wyszedł na dobre.:)

Dokładnie, znam małżeństwa, którzy długo byli przed ślubem i co ?, większość już po rozwodzie, a "rekordziści",  to rozwód po 32 latach 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość inga napisał:

Czyli jednak intuicja rzadko zawodzi. Cieszę się, że jest tak dużo osób, którym szybki ślub wyszedł na dobre.:)

Zawsze jej słucham 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zawsze jej słucham 😊

I słusznie.

 

1 godzinę temu, Gość kkk napisał:

Dokładnie, znam małżeństwa, którzy długo byli przed ślubem i co ?, większość już po rozwodzie, a "rekordziści",  to rozwód po 32 latach 😞

Też takich znam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość kkk napisał:

Dokładnie, znam małżeństwa, którzy długo byli przed ślubem i co ?, większość już po rozwodzie, a "rekordziści",  to rozwód po 32 latach 😞

32 lata to jednak długo byli ze sobą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksjdn

My przed slubem znalismy sie 10 miesiecy (9 m-cy to tylko 4 spotkania i 1 miesiac to mieszkanie razem). Jest fajnie 🙂 wiadomo bylo to docieranie sie, ale ja nigdy nie mialam zadnej „lampki ostrzegawczej”, ale jezeli ma sie mysli, ze nie powinien tak zrobic/powiedziec/zachowac to juz znak, ze lepiej w to nie brnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×