Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość HenBlejdd

Szukam pomocy/rady nie za dobra sytuacja w domu (możliwe wyrzucenie z domu)

Polecane posty

Gość HenBlejdd

Witam, mam 19 lat, mam dwójkę rodzeństwa i mieszjam w okolicy Poznania, i szukam pomocy/porady co powinienem zrobić..

Otóż, mieszkam (jeszcze) z matką i ojczymem.. ojciec ma na mnie wy...e tylko płaci matce jakieś pieniądze których w życiu nie widziałem ze słyszenia może z 500zł..

Sytuacja wygląda tak że niestety nie uczę się za dobrze.. raz już nie zaliczyłem roku.. może być kolejny.. 😞 staram się jak tylko mogę ale nie daję rady... nie mam siły na to wszystko po prostu, w domu słyszę tylko że jestem pasożytem, nieudacznikiem, bez wartości i że wyjebią takiego gnoja jak ja na ulicę

Nie wiem już co mam robić.. szukałem pomocy u psychologów myśląc że to ze mną jest problem.. zawsze słyszę że jestem zdrowy.. w rodzinie znikąd pomocy bo wszyscy uważają że to ze mną jest problem, że to ja jestem problemowy tak jak matka twierdzi.. "robię dla niego wszystko, charuje za was wszystkich a ten gnój nie ma za grosz wdzięczności, wy... go na ulice i nie interesuje mnie już nic, nie będę pasożyta utrzymywać" - każde jej słowa i to jak mnie traktuje cholernie bolą... ale co ja poradzę że jestem ...em i ciężko mi jest się czegokolwiek nauczyć...

Takie traktowanie ciągnie się już od lat.. odkąd tylko odeszliśmy od ojca.. ze dwa lata był spokój później matce zaczęło odbijać.. o wojnie z ojczymem którą mam od zawsze nie muszę już chyba wspominać...

Boje się wylądować na ulicy.. nie mam pieniędzy ani do kogo pójść.. proszę o radę co powinienem zrobić i proszę o nie pisanie komentarzy "to się ucz" , "przemilcz" bo naprawdę staram się uczyć... i dosyć mam tego traktowania i ciszy z mojej strony.. dosyć mam ciągłej deoresji i załamki... 

Jestem już w takim stanie że myślę co się dzieje po śmierci.. czy jest tam lepiej.. rozkładam ręce..

Proszę o pomoc i dziękuję z góry za wszystko i że chciało się państwu czytać moje żale 😞

Gość Linnnnnnjg

Idz do mopsu albo gopdu i popros o pomoc. 

Gość Linnnnnnjg

Gopsu

Gość Kiss

Idź do pracy, niekoniecznie w swoim mieście, do fabryki, Maca, marketu, Biedry. Przyjmą na pewno. Wynajmij pokój. Będzie dobrze 🙂

Gość Kiss

Mieszkasz w okolicy Poznania, w Poznaniu jest b. małe bezrobocie.

Gość Kiss

Nie musisz mieć szkoły by znaleźć pracę, a średnie możesz zawsze zrobić.

Gość Kitka

Mature mozna zrobic w liceum dla pracujacych,ja tak robilam

Tylko problem jest taki że mogę nie zdążyć tej pracy znaleźć.. a sytuacja się pogarasza..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się