Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HenBlejdd

Szukam pomocy/rady nie za dobra sytuacja w domu (możliwe wyrzucenie z domu)

Polecane posty

Gość HenBlejdd

Witam, mam 19 lat, mam dwójkę rodzeństwa i mieszjam w okolicy Poznania, i szukam pomocy/porady co powinienem zrobić..

Otóż, mieszkam (jeszcze) z matką i ojczymem.. ojciec ma na mnie wy...e tylko płaci matce jakieś pieniądze których w życiu nie widziałem ze słyszenia może z 500zł..

Sytuacja wygląda tak że niestety nie uczę się za dobrze.. raz już nie zaliczyłem roku.. może być kolejny.. 😞 staram się jak tylko mogę ale nie daję rady... nie mam siły na to wszystko po prostu, w domu słyszę tylko że jestem pasożytem, nieudacznikiem, bez wartości i że wyjebią takiego gnoja jak ja na ulicę

Nie wiem już co mam robić.. szukałem pomocy u psychologów myśląc że to ze mną jest problem.. zawsze słyszę że jestem zdrowy.. w rodzinie znikąd pomocy bo wszyscy uważają że to ze mną jest problem, że to ja jestem problemowy tak jak matka twierdzi.. "robię dla niego wszystko, charuje za was wszystkich a ten gnój nie ma za grosz wdzięczności, wy... go na ulice i nie interesuje mnie już nic, nie będę pasożyta utrzymywać" - każde jej słowa i to jak mnie traktuje cholernie bolą... ale co ja poradzę że jestem ...em i ciężko mi jest się czegokolwiek nauczyć...

Takie traktowanie ciągnie się już od lat.. odkąd tylko odeszliśmy od ojca.. ze dwa lata był spokój później matce zaczęło odbijać.. o wojnie z ojczymem którą mam od zawsze nie muszę już chyba wspominać...

Boje się wylądować na ulicy.. nie mam pieniędzy ani do kogo pójść.. proszę o radę co powinienem zrobić i proszę o nie pisanie komentarzy "to się ucz" , "przemilcz" bo naprawdę staram się uczyć... i dosyć mam tego traktowania i ciszy z mojej strony.. dosyć mam ciągłej deoresji i załamki... 

Jestem już w takim stanie że myślę co się dzieje po śmierci.. czy jest tam lepiej.. rozkładam ręce..

Proszę o pomoc i dziękuję z góry za wszystko i że chciało się państwu czytać moje żale 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linnnnnnjg

Idz do mopsu albo gopdu i popros o pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linnnnnnjg

Gopsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Idź do pracy, niekoniecznie w swoim mieście, do fabryki, Maca, marketu, Biedry. Przyjmą na pewno. Wynajmij pokój. Będzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Mieszkasz w okolicy Poznania, w Poznaniu jest b. małe bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nie musisz mieć szkoły by znaleźć pracę, a średnie możesz zawsze zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka

Mature mozna zrobic w liceum dla pracujacych,ja tak robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem jest taki że mogę nie zdążyć tej pracy znaleźć.. a sytuacja się pogarasza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×