Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niska

Dobra oferta pracy- niania dla bliźniaków,proszę o porade

Polecane posty

Gość Niska

Tak się stało że wprowadzili się do naszej wioski Państwo Nowobogaccy.maja parę bliźniąt,chłopców w wieku 15 miesięcy.Kobieta wystawiła dziś ogłoszenie w necie że szuka opiekunki do dzieci.prosze mi powiedzieć(z góry zaznaczam że opiekowałam się już dziecmi więc wiem z czym to się je) czy jedna osoba da rade z 15 miesięcznymi dziećmi???proszę o opinie panie które miały udział w wychowaniu dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie . nie da rady. Trzeba zatrudnic 2 nianie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A dlaczego okreslasz ich tak pejoratywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

A dlaczego okreslasz ich tak pejoratywnie?

Ok już nie przesadzaj.chodzi mi o to że to bardzo zamożni ludzie i dobrze płacą.nie wiedziałam że to słowo jest tak negatywne dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Da radę. Bo niby czemu nie? Kobiety wychowują bliźniaki własne i jeszcze pracują i ogarniaja jakos. 

Zależy ile płacą. Jak powyżej 3tys na 7-8h dziennie to się oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia

Nowobogaccy.. Z gory juz nie szanujesz swojego potencjalnego pracodawcy...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska
3 minuty temu, Gość Jasia napisał:

Nowobogaccy.. Z gory juz nie szanujesz swojego potencjalnego pracodawcy...  

Ludzie co z wami!chodzi mi o to że zamożni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leje

nastepan biedaczka ktora kasy innym zazdrosci

do roboty sie wez, ale porzadnej a nie nianczenie dzieci

pustostan z cibie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
2 minuty temu, Gość Niska napisał:

Ludzie co z wami!chodzi mi o to że zamożni!!!

Co z nami ? Nazwac kogos nowo bogackim, a zamoznym to jest roznica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tez odebralam ten post b.negatywnie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba wiedzieć co znaczą słowa których się używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za żadne pieniądze nie zajmowałabym się 15 miesięcznymi bliźniakami przez 8 h dziennie. Nie dość, że oczy trzeba mieć dookoła głowy, to jeszcze musimy uważać choćby na zadławienie pokarmem, czy zabawką. Na spacer podwójne ubieranie, prowadzenie dużego wózka. Nie na moje nerwy. Za duży stres, bo obce dzieci. Ciekawe, czy jeszcze będziesz musiała im gotować? I oby nie byli niejadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Niska napisał:

Ludzie co z wami!chodzi mi o to że zamożni!!!

Wiesz co oznacza słowo nowobogacki? Polecam słownik zanim zacznie się używać słów, których się nie rozumie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiesz co oznacza słowo nowobogacki? Polecam słownik zanim zacznie się używać słów, których się nie rozumie. 

Ludzie drodzy.zadalam pytanie a wy się czepiacie głupot.jak wy przeklinanie to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weryo

Jak do nich pójdziesz to nie palnij : o jaki piękny nowobogacki dom. Bo to nie będzie oznaczac że elegancki...🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Weryo napisał:

Jak do nich pójdziesz to nie palnij : o jaki piękny nowobogacki dom. Bo to nie będzie oznaczac że elegancki...🙊

No chyba już się zorientowała, że źle rozumiała to określenie, mało osób przed tobą zwróciło jej uwagę? Musisz koniecznie jako kolejna to robić? Już Ci lepiej?

Wystarczyłoby by jedna z was wytłumaczyła kulturalnie jakie cechy kryją się za tym określeniem i reszta nie musiała kopać leżącego. Chamki jesteście i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

 

8 minut temu, Gość Weryo napisał:

Jak do nich pójdziesz to nie palnij : o jaki piękny nowobogacki dom. Bo to nie będzie oznaczac że elegancki...🙊

😂😂😂 trafione. A Ci co bronia to Autorka doskonale widziala co to znaczy. Nie wierze, zeby dorosla kobieta mialaby z tymi pojeciami problem I ktos tu inny jest po prostu ChAmski, ale nie komentujacy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska

Dobra baby uspokójcie się.i chciałabym bardzo by kobieta która siedziała z bliźniakami w domu mogła się wypowiedzieć na ten temat.czy to naprawdę zajęcie nie do przeskoczenia?musialyscie najmować nianie choć do jednego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Niska napisał:

Dobra baby uspokójcie się.i chciałabym bardzo by kobieta która siedziała z bliźniakami w domu mogła się wypowiedzieć na ten temat.czy to naprawdę zajęcie nie do przeskoczenia?musialyscie najmować nianie choć do jednego dziecka?

Nie rozumiem czemu pytasz. Jedna napisze ze da sobie rade a inna ze nie. Przecież pracowalas jako niania a pytasz sie jak pierwszak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaki

ok.jestem mama już 14 letnich chłopców blizniaków, gdy się urodzili starsza córka lat 5, meza z racjii pracy nigdy nie było w domu, tesciowa na dole ale ona pózniej dopiero pomagała tak od 1,5 roku,  moja mama przyjezdzała 2xw tyg. ,oni byli wczesniakami mieli kolki

było  mega cięzko, w wieku 3 lat poszli do przedszkola i dopiero odżyłam, a teraz pamiętam same miłe chwile, złych chwil i cięzkich się nie pamieta

------------------powiem ci tak to wszystko zalezy co będzie należałao do twoich obowiązków, czy ta mama będzie chodziła do pracy czy będzie z tobą w domu, przede wszystkim jakie sa dzieci, swoje dziecko chociaz jakby było największym płaczkiem to chowa sie inaczej niż czyjes najgrzeczniejsze ale obce,

------najlepiej zadzwoń i wstępnie się dowiedz czego ona będzie wymagała czy tylko sama opieka czy jeszcze jakieś gotowania dla nich i jakie sa dzieci, możesz się umówic na jakąs próbe i wtedy ty będziesz wiedziałą czy chcesz to robić a mam czy chce ciebie za nianię

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaki

ja oczywiście, że dałam  radę bo musiałąm ale byłam mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×