Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

David Johnson

Poznam kobietę z klasą...

Polecane posty

Niniejszy anons kieruję w stronie inteligentnych Pań z poczuciem humoru i klasą (tak, tak, wiem, że jestem naiwny, ale wierzę, że w tym bagnie się takie znajdą), które mają dużo wolnego czasu i chcą go spędzić w towarzystwie kulturalnego, oczytanego mężczyzny na poziomie. Na początek proponuję internetową przyjaźń. A potem? Zobaczymy... Marzę o poznaniu wyjątkowej kobiety, z którą mógłbym pisać dosłownie o wszystkim. Jeśli więc masz ochotę mnie poznać, napisz, proszę, na adres: davidjohnson00@wp.pl. Na pewno odpowiem. 

Nie interesuje mnie Twój wiek ani wygląd, ponieważ jeśli jesteś dojrzała mentalnie, dogadamy się. 

Jeśli zaś chodzi o mnie, napisać mogę na początek tyle, że mam 25 lat. Nigdy dotąd nie byłem w żadnym związku. Nie dlatego, że coś ze mną nie tak, ale po prostu czekam na właściwą kobietę. Może to naiwne, ale nie chcę się wiązać z byle kim. Bardzo lubię czytać (Joyce, Steinbeck i wielu, wielu innych autorów), a także uprawiać sport. Skończyłem studia, pracuję. I chciałbym mieć przyjaciółkę, z którą zawsze mógłbym porozmawiać, gdy zacznie doskwierać mi samotność. 

Pozdrawiam i liczę na to, że zechcesz dać mi szansę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Pedalski_Głosik napisał:

Czy ukończona 7 klasa szkoły powszechnej wystarczy?

Wystarczy. Gdy ukończysz, to daj znać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuńka

A roochałeś już czy dopiero szukasz okazji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Ja mam ,,Naszą Klasę " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Jola napisał:

Ja mam ,,Naszą Klasę " 

Coś mi to mówi, ale szkoda że już praktycznie nie istnieje. Pewnie teraz bym się zapisał gdyby to miało sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Nie zapisuj się bo ja dawno temu hasło zapomniałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulla ramdada ulala

Tak...jest bo jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×