Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wisienka

co kupujecie 6 latkowi na prezent???

Polecane posty

Gość wisienka

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tablet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Syn ma 6 lat, niestety mało bawi się zabawkami, ma kilka zestawów lego, puzzle, gry planszowe, samochody itp.

Mąż chciał Ps4, ale uważam że to dużo za wcześnie, jedynie zgodziłam się na przenośna konsolę, ale jeszcze nie wiem czy kupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka

tablet już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ale to dla wlasnego dziecka czy z rodziny? Ja siostrzencowi kupilam Lego. Zapytalam czy takie ma i bylby zaintresowany, jak mama potwierdzila to zakupilam. Pierwszym pomyslem byla jakas wyrzutnia Nerf ale ma juz tego duzo bo bawia sie tym z tata.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto zapytac chlopca, o czym marzy, co chcialby dostać. Niech napisze list do Mikolaja, narysuje i wybierzesz coś co on chce i Ty akceptujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama chlopakow

To czym sie Twoj syn bawi? Uwazam ze z elektronika trzeba zaczekac, teraz dzieci od razu bawia sie tabletem i nie rozwijaja innych potrzebnych umiejetnosci jak np sprawnosc raczki, bieganie, postawa itd. Nasz prawie 5 latek i 3 latek dostana z lego duplo pociag towarowy, juz od wrzesnia czekaja na ten prezent;) dodatkowo kolorowanki, moze jakas ksiazke z bajkamu bo juz nudza mi sie te same historie w kolko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×