Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

W USA wystarczy podejsc do dziewczyny na ulicy, zagadac hey cutie whats up i ona odpowie przynajmiej kurtuazyjnie z dwa zdania.

Polecane posty

Gość gosc

wtedy masz szanse na fajna riposte i rozmowa sie klei i poznajesz dziewczyne, daje ci numer telefonu itp...

 

w Polsce jak pojdziesz do obcej dziewczyny i zagadasz czesc piekna co porabiasz,? to ona popatrzy na ciebie jak na ...e !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

na id.jo.te mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

na id.jo.te mialo byc

skoro nim jesteś , to jak maja patrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

Dziękuję losowi że urodziłem się Polakiem a nie w jakimś pooo...ym usa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłeś w stanach? To po ... wróciłeś zamiast tam dupy wyrywać? Aa palcem po mapie rozumię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

Tu jest moja ojczyzna, tu jest mój kraj, kocham tych ludzi i nie chcę innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

No nie do końca prawda, w USA jak nie jesteś typowo przystojny to też potrafią cię olać tak jak i Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj chorych ludzi

W USA łatwo nawiązywać ALE płytkie znajomości, o coś głębszego trudno bo ludzie są raczej zamknięci i rzadko wpuszczą innych w swoją wrażliwą osobowość. Wiele jest niestety iluzją. Ludzie ogólnie są samotni, ale nigdy się do tego nie przyznają, bo jest to uznawane za słabość. Aby zwalczać depresje robią zakupy. Ogólnie bardzo chore społeczeństwo, masa problemów psychicznych i osobowościowych. Mieszkają koło siebie i często sobie machają ale często nic o sobie nie wiedzą i się nie znają naprawde, taka szopka fotomontarz. 

Jak ktoś chce się wypowiadać na temat tego kraju niech to robi ale gdy ma z nim doświadczenie a nie wyciąga info z TV i mediów, bo to jest tylko iluzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze w kiblu

Najbardziej znają się zawsze ci którzy oglądają o danym miejscu dużo programów w TV, buahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabel

W USA są puste i płytkie relacje, jestem tu ponad 20 lat i to widać, ludzie są pozornie uprzejmi, zamknięci, relacje z nimi są męczące. W dodatku ten ich durny small talk, durnota do kwadratu. Masa chorych psychicznie. Przyjaźń tu nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co druga polska kobieta powinna mieć pseudonim "kamienna twarz"

Dobrze że coraz więcej Ukrainek w Polsce przynajmniej zmieniają ten kraj na lepszy pod względem demograficznym i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GTFOOH
32 minuty temu, Gość gość napisał:

Co druga polska kobieta powinna mieć pseudonim "kamienna twarz"

Dobrze że coraz więcej Ukrainek w Polsce przynajmniej zmieniają ten kraj na lepszy pod względem demograficznym i nie tylko.

Polki często mają miny jakby narobiły w majtki, taka dziwna kultura i wychowanie chyba. Co z tego że niektóre nawet w miare ładne, strach do nich podejść bo może jakieś psycholki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979

To fakt. Mam paru kumpli co związali się z Ukrainkami które poznali tutaj w Polsce a nie przez jakieś internety czy ...... portale randkowe gdzie przesiadują polskie księżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×