Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim

Niemowle nie chce jeść!

Polecane posty

Gość Anonim

Moj maluch ma 6 miesiecy. Od kilku dni kompletnie się przestawil. Noc zamienił na dzień i odwrotnie. Nie chodzi o spanie ale o jedzenie. Kiedy już przezylam kolki i maly zaczynal przesypiac noce z 1 przerwą na karmienie tak teraz budzi się co 3h. Mleko zagęszczam mu kaszką to nie pomaga i tak budzi się co 3h. W dzien mleka nie chce, chyba ze bardzo zglodnieje. Zazeyczaj to w dzień jadl co 3h. Masakra nie wiem co robić bo juz myslalam ze wszystko bedzie dobrze. Moze to z powodu wychodzacych ząbkow? Wczoraj w nocy smarowałam dziaselka mascia i dalam paracetamol ale tez się obudzil po chwili na jedzenie. Nie wiem jak to naprawic. Proszę doradzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój zaczął jeść co godzinę przez całą dobę. Mam nadzieję, że szybko minie. Trzeba przeczekać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój zaczął jeść co godzinę przez całą dobę. Mam nadzieję, że szybko minie. Trzeba przeczekać... 

Moj tez tak mial kiedy potrzebowal już kaszki. Wtedy się unormowało i teraz znowu taka zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja tez częściej je w nocy niż w dzień. To dlatego, że w nocy mleko jest bogatsze w tłuszcze. Mam nadzieję, że po rozszerzenieniu diety się unormuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moja tez częściej je w nocy niż w dzień. To dlatego, że w nocy mleko jest bogatsze w tłuszcze. Mam nadzieję, że po rozszerzenieniu diety się unormuje. 

Jesli ktos karmi piersią. Pytanie dotyczy juz dziecka ktore jest w trakcie rozszerzania diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Anonim napisał:

Jesli ktos karmi piersią. Pytanie dotyczy juz dziecka ktore jest w trakcie rozszerzania diety.

W trakcie tzn? Dostaje już pełne posiłki zamiast mleka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

W trakcie tzn? Dostaje już pełne posiłki zamiast mleka? 

Dostaje obiadek i kazde mleko zagęszczone jest kaszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A to nie jest tak, że po 6 miesiącu  nie powinno się już karmić MM w nocy? Bo t powoduje prochnice? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A to nie jest tak, że po 6 miesiącu  nie powinno się już karmić MM w nocy? Bo t powoduje prochnice? 

Skoro nie ma zebow to na czym wyjdzie mu prochnica? Powinno się karmić jesli dziecko jest glodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Anonim napisał:

Skoro nie ma zebow to na czym wyjdzie mu prochnica? Powinno się karmić jesli dziecko jest glodne. 

No właśnie tu nie ma znaczenia, że nie ma zębów. Mogą wyjść już z próchnica. Poczytaj sobie o tym. 

W nocy powinno się podawać wodę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No właśnie tu nie ma znaczenia, że nie ma zębów. Mogą wyjść już z próchnica. Poczytaj sobie o tym. 

W nocy powinno się podawać wodę. 

Powiedz to dziecku ktore cala noc placze z glodu. Nie dam ci mleka bo nie mozna w nocy i na pewno się uspokoi i poczeka do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Anonim napisał:

Powiedz to dziecku ktore cala noc placze z glodu. Nie dam ci mleka bo nie mozna w nocy i na pewno się uspokoi i poczeka do rana.

No to karm i nie próbuj ograniczać, to przecież twoje dziecko nie moje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No to karm i nie próbuj ograniczać, to przecież twoje dziecko nie moje 

Ale ja tu nie pisze o ograniczaniu. Potrafisz zrozumiec cos z tekstu ktory napisalam? Masakra. Ciemnogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Anonim napisał:

Ale ja tu nie pisze o ograniczaniu. Potrafisz zrozumiec cos z tekstu ktory napisalam? Masakra. Ciemnogrod.

🤦‍♀️

Może wcale nie jest głodny, tylko budzi się z przyzwyczajenia. Może za mało je w dzień i nadrabia w nocy. 

Niektóre dzieci budzą się po kilka razy przez kilka lat. Ciemnogrodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Moja córka je cała dobę po 30ml!!! Co godzinę, czasem 2x na godzinę. Ma 6 miesięcy. Niedawno jej się tak zrobiło. Więc ciesz się że twoje je co 3h. Mi już ręce opadają. Starsza w jej wieku jadła już tylko 1x, a w 7miesiacu zrezygnowała w ogóle w nocy. Tym razem tak lekko nie będzie... 

Nic nie robię tylko mieszam to mleko. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliet123
1 godzinę temu, Gość Mama napisał:

Moja córka je cała dobę po 30ml!!! Co godzinę, czasem 2x na godzinę. Ma 6 miesięcy. Niedawno jej się tak zrobiło. Więc ciesz się że twoje je co 3h. Mi już ręce opadają. Starsza w jej wieku jadła już tylko 1x, a w 7miesiacu zrezygnowała w ogóle w nocy. Tym razem tak lekko nie będzie... 

Nic nie robię tylko mieszam to mleko. 

 

Spróbuj zmienić smoczek na taki z większą dziurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
46 minut temu, Gość Juliet123 napisał:

Spróbuj zmienić smoczek na taki z większą dziurka

Hah myślisz że nie kombinowałam na wszystkie możliwe sposoby? Chyba zrobiłam już wszystko, żeby jadła więcej I mniej się budziła. Póki co efekt jest taki, że jak zje więcej niż naraz  30ml to ulewa. Kiedyś jadła po 90ml, ale bóle dziąseł i przeziębienie zrobiło swoje. Nie chciała za dużo jeść, zaladeczek się skurczyl i koniec. Szlag mnie trafia.. Pół roku niemowlak I je jak noworodek. 

Swoje na dobę wypije, ale jestem tym umeczona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×