Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badania

Według większości mężczyzn z nowych pokoleń (w wieku 18-26 lat)

Polecane posty

Gość badania

Ideałem i wzorcwm kobiecości XXI wiwku jest Brittany Elizabeth, tuż za nią znalazły się Kim Kardashian oraz Micaela Schäfer. W ankiecie udział wzięło cztery miliony mężczyzn z całego świata w przedziale wieku 18-26 lat. Zadanie polegało na wybraniu z przedstawionej listy stu najpopularniejszych aktorek i celebrytek nazwisko tej, która wg ankietowanego uosabia sobą najwięcej kobiecych cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta wiadomość zmieniła moje życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść

No piękna, współczesna Wenus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Same bezguścia głosowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cycki 2 razy większe od głowy i średnia twarz. Serio? Jednak chorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tej pierwszej nie kojarzę. Trzecia wygogoowalam i 😮 wygląda jak ułom! Kaleka! 😃 Zresztą kim kardaszian też typowa Kaleka, wygląda jak osoba chora, uposledzona, twarz konia, cialo zdeformowane... Jeszcze 15 lat temu każdy by jej współczul. Ludzie teraz są wypaczeni. Coś co powinno uchodzić za wynaturzenie, uważane jest za piękne. Horror. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tej pierwszej nie kojarzę. Trzecia wygogoowalam i 😮 wygląda jak ułom! Kaleka! 😃 Zresztą kim kardaszian też typowa Kaleka, wygląda jak osoba chora, uposledzona, twarz konia, cialo zdeformowane... Jeszcze 15 lat temu każdy by jej współczul. Ludzie teraz są wypaczeni. Coś co powinno uchodzić za wynaturzenie, uważane jest za piękne. Horror. 

Chyba ślepa jestes i uprzedzona do kim. Te dwie to nie znam bo mnie to gòwno obchodzi ale dupy nie urywa. Spaczone są chłopa nie gusty jeśli to ma być piękno. Cycem by łeb zmiazdzyla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pamiętam. Za swoich czasów np lixealnyxh laski z dużą dvpa nie miały życia! Wysmiewane wytykane itd. A teraz minęło niecałe 20 lat i okazuje się że kuper jak kufer to atut i kazda chce nosić taki balast 🤣 co się dzieje z tym światem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.11.2019 o 23:49, Gość gość napisał:

Tej pierwszej nie kojarzę. Trzecia wygogoowalam i 😮 wygląda jak ułom! Kaleka! 😃 Zresztą kim kardaszian też typowa Kaleka, wygląda jak osoba chora, uposledzona, twarz konia, cialo zdeformowane... Jeszcze 15 lat temu każdy by jej współczul. Ludzie teraz są wypaczeni. Coś co powinno uchodzić za wynaturzenie, uważane jest za piękne. Horror. 

Odezwała się miss xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.11.2019 o 16:42, Gość badania napisał:

Ideałem i wzorcwm kobiecości XXI wiwku jest Brittany Elizabeth, tuż za nią znalazły się Kim Kardashian oraz Micaela Schäfer. W ankiecie udział wzięło cztery miliony mężczyzn z całego świata w przedziale wieku 18-26 lat. Zadanie polegało na wybraniu z przedstawionej listy stu najpopularniejszych aktorek i celebrytek nazwisko tej, która wg ankietowanego uosabia sobą najwięcej kobiecych cech.

A co 18latkowe mogą wiedzieć o kobiecych cechach? Dajcie spokój.  Jeszcze im pryszcze z twarzy nie zeszły, a rozprawiają o kobiecym pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mis-Equalizer

W myśl równouprawnienia za posty komentujace jak to ten czy tamten jest przegrywem, incelem, ma kompleksy i tak dalej wspomne tylko, ze po postach pañ wyraźnie widać, której natura hojnie nie obdarzyła. Zazdrościcie tylko ze swoimi użądleniami osy, malutki biustem i dobrze wiecie że wasi faceci i kobiety (dla bi- i homo- pań) wolały by pokaźny biust. 

 

Nie opanowałem jeszcze Pań plucia jadem, wścieklizny i innych nienawistnych nawyków ale z czasem mi się uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co w tym dziwnego, że ideałami są ładne, zgrabne kobiety z dużym biustem i fajną pupą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololol

lol ona ma dzydzki większe od głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hmmm, całkiem ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×