Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy sądzicie, że gotówkę wycofają z obiegu ?

Polecane posty

Gość Gość

Ostatnio słyszałam wypowiedź nowego ministra finansów z której zrozumiałam jasno, że chce się pozbyć gotówki i wprowadzić 100% transakcje bezgotówkowe. To wieje naprawdę grozą, ponieważ to jest korzyść głównie dla banków, które będą sobie naliczać prowizje za każdą transakcje, ja osobiście kiedyś płaciłam kartą, ale teraz staram się płacić głównie gotówką, bo nie chcę, żeby polscy przedsiębiorcy byli okradani na prowizji, a po za tym gotówka to wolność, więc starajcie się unikać płatności kartami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbdbdb

Całkiem nie ale bardzo ogranicza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurdur
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Ostatnio słyszałam wypowiedź nowego ministra finansów z której zrozumiałam jasno, że chce się pozbyć gotówki i wprowadzić 100% transakcje bezgotówkowe. To wieje naprawdę grozą, ponieważ to jest korzyść głównie dla banków, które będą sobie naliczać prowizje za każdą transakcje, ja osobiście kiedyś płaciłam kartą, ale teraz staram się płacić głównie gotówką, bo nie chcę, żeby polscy przedsiębiorcy byli okradani na prowizji, a po za tym gotówka to wolność, więc starajcie się unikać płatności kartami. 

Juz wkrótce bedzie odwrotnie. Banki padna, system sie zresetuje, a do czasu opanowania sytuacji i wyprowadzenia wszystkiego na prostą, powinnismy miec gotówkę, bo skoro bankomat bedzie mial zgaszony monitor, to będzie biada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gotówki od paru lat nie noszę prawie w ogóle i mam nadzieję, że nie będę musiała do niej wracać. Karta to ogromna wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×